logo

YILDIZLAR BADMİNTON GRUP MÜSABAKALARI BAŞLADI

Okul Sporları Faaliyetleri Daire Başkanlığı ve Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Okullar arası Badminton Yıldızlar Grup Birinciliği müsabakaları Samsun’un ev sahipliğinde, Canik Atatürk Spor Salonunda bugün yapılan açılış seremonisi ile başladı.
Açılış Seremonisine; Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Şube Müdürü Ebru Coşkun Bayraktar, Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü Aşkın Atan, Canik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Osman Abanoz, Antrenörler, hakemler, sporcular ve veliler katıldı.


TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA KATILMA HAKKI KAZANACAKLAR
Toplamda 95 sporcunun katılım sağladığı Yıldızlar Grup Birinciliği Grup müsabakalarına 13 il(Amasya, Bartın, Ordu, Rize, Sinop, Tokat, İstanbul, Kayseri, Erzincan, Kastamonu, Karabük, Trabzon, Sinop) katılım sağladı. Müsabakalarda dereceye girecek olan sporcular 7 – 10 Mayıs 2016 tarihlerinde Aksaray’da yapılacak olan Yıldızlar Badminton Türkiye Şampiyonasına katılma hakkı kazanacaklar. Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tüm sporcularımıza başarılar diledi.
Köksal ÖNER
şokhaber.net

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?