ÜSTÜN BİLGİSAYAR’DAN E-DEFTER SEMİNERİ

09 Mart 2016 - 10:52

Üstün Bilgisayar, Samsun Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası toplantı salonunda E-Defter eğitim semineri verdi.
Uygulamayı 2016 yılında ilk defa kullanmaya başlayacak mükelleflerin Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirleri ve muhasebe departmanı personellerine bilgi veren Üstün, “Bu seminer özellikle uygulamayı ilk defa kullanacak olan Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler ile firmaların muhasebe departmanındaki personeller için çok faydalı oldu. Uygulama hakkında kullanıcılarımızın kafasında olan soru işaretlerini ortadan kaldırmak adına verilen bu seminerinde katılımcılar içinde başarılı geçtiğini gözlemliyorum” dedi.
ZAMAN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ OLMALIDIR
Samsun ve bölgesinde en fazla E-Defter müşterisine sahip firma konumunda olduklarını ifade eden Üstün Bilgisayar sahibi Muhammet Üstün, “Samsun ilinde ve hatta bölgesinde yaklaşık 300 firmanın E-Defter danışmanlığını yapıyoruz. 2015 yılında uygulamaya başlanan bu program hakkında edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi bu yıl ilk defa kullanmaya başlayacak olan Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler ve muhasebe departmanı personellerine aktarmayı hedefledik. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmalıdır. Bu uygulamayı kullanacak olan tüm personelin her zaman yanlarında olacağımızı da ifade etmek istiyorum” diye konuşu.
SEMİNERE ÇOK SAYIDA KATILIM OLDU
Aynı zamanda eğitime eğitmen olarak Üstün Bilgisayar Firma sahibi Muhammet Üstün ve Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir Gürel  Çalışır’ın  katıldığı seminere çok sayıda Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir ve E-Defter Kapsamına giren firmaların muhasebe departmanı personelleri katıldı.
Köksal ÖNER
şokhaber.net

  • Adınız ve Soyadınız

  • E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)

  • Yorumunuz

© 2014 Şok Haber Tüm Hakları Saklıdır.