TÜRKİYE CUMHURRİYETİNİ ASLA YIKAMIYACAKLAR…

14 Mart 2016 - 18:37

Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, “Ankara’daki terör saldırısını şiddetle kınıyorum ve bu gibi saldırılar Türkiye Cumhuriyetini asla yıkamayacaklar” dedi.
Ankara Kızılay’da otobüs durağına bomba yüklü araçla yapılan intihar saldırısında 37 kişinin hayatını kaybettiğini belirten Başkan Edis,”  , 16’sı ağır 122 kişinin de yaralanması tüm ülkemizi olduğu gibi bizleri de derinden üzmüştür Öncelikle bu hain saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralananlara da acil şifalar diliyorum. Bir kez daha görülmektedir ki bu menfur saldırının tek hedefi, ülkemizin birlik, beraberlik ve kardeşliğine darbe vurmaktır. Böyle haince saldırılardan medet bekleyenler, sonuç alacaklarını umanlar gaflet içerisindedirler. Bu vatan hainleri hedeflerine hiçbir zaman ulaşamayacak ve muvaffak olamayacaklardır” dedi.
CANINI VEREN ŞEHİTLERİYLE KAZANMIŞTIR

Birlik ve beraberlik vurgusu yapan Başkan Edis, “Hainler bilmelidir ki, gerçekleştirilen bombalı saldırılarda ve vatan savunması için canlarını feda eden aziz şehitlerimiz Türk Ulusunun yüreğinde sonsuza dek yasacaklardır. Milletimiz, tarihini kahramanlık destanlarıyla yazmış, bağımsızlığını kahramanca mücadele veren, bu uğurda gözünü bile kırpmadan canını veren şehitleriyle kazanmıştır. Hiçbir kalleş saldırı, hiçbir hain pusu milletimizi beraber yaşama kararlığından, bölünmez bütünlüğünden döndüremeyecektir. Her zaman söylediğimiz gibi terörün dili, dini, ırkı ve milleti yoktur. Yaşanan bu saldırıyı kınıyorum“ diye konuştu.
Köksal ÖNER

  • Adınız ve Soyadınız

  • E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)

  • Yorumunuz

© 2014 Şok Haber Tüm Hakları Saklıdır.