logo

TÜRK KIZILAY’I İHTİYAÇ SAHİPLERİNİ YANILIZ BIRAKMADI

Türk Kızılay’ı Canik Şube Başkanlığı Ramazan öncesinde tespit etmiş olduğu aileleri Genel Merkeze bildirerek ihtiyaç sahibi ailelerin Ramazana boynu bükük girmemeleri için  Türk Kızılay Kartlarını getirtti.
Gelen kartlar ailelere Ramazan öncesinde dağıtıldığı ifade eden Türk Kızılay’ı Canik Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hatice Örs, ”Hastalar yetimler kimsesizler unutulmadık. Canik Türk Kızılay’ı Kimsesizlerin kimsesi olmaya devam ediyoruz Gelen Kızılay kartlar şubeye gelemeyecek kadar yaşlı ve sakat olanları kendi ziyaret ediyoruz ve  kartları teslim ediyoruz “dedi.
KİMSESİZLERİN YANINDAYIZ
Türk Kızılay’ı Canik Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hatice Örs,” Bizler 150 yıllık Hilal-i Ahmer’in evlatlarıyız.150 yıl önce kurulan ve 11 Haziranda yaş günümüzü kutlayacağımız Türk Kızılay’ı olarak sosyal sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz. Bizim derdimiz 150 yıllık çınarın kıyamete kadar devam etmesi kimsesizlerin kimsesi olmaya devam etmesidir. Bu nedenle Ramazan öncesi yaptığımız çalışmaları değerlendiren Genel Merkezimiz İhtiyaç sahipleri için Ramazan başlamadan kartları gönderdi bizde ihtiyaç sahillerine  ulaştırıyoruz” diye konuştu.
Köksal ÖNER
şokhaber.net

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?