logo

TFF’DEN SAMSUN HAKEMLERİNE GÖREV

Türkiye futbol Federasyonu ulusal ve bölgesel düzeyde toplamda 10 tane hakemimiz ve gözlemcimize görev verdi. Federasyondan yapılan açıklamaya göre;
EGEMEN ARTUN DÜDÜK ÇALACAK
TFF 2’inci Lig beyaz grupta Ankara’da Ostim stadında oynanacak olan Hacettepespor – Bayrampaşa müsabakasında Egemen Artun düdük çalacak Artun’un yardımcıları başka illerden olacak. TFF 3.Lig 1.grupta oynanacak olan Artvin Hopa – Hekimoğlu doğan spor mücadelesinde Erdem Mertoğlu düdük çalacak. Bu kritik müsabaka da Mertoğlu’nun yardımcılıklarını Sezgin Şahbaz ve Mehmet Şenkaya yapacak iken 4’üncü Hakem Sezgin yıldırım olacak.
HAKEMLERİMİZE KUTSAL GÖREV
TF3. Lig 3. Grupta oynanacak olan Çorum Belediyespor- Kocaelispor arasında oynanacak müsabakada ilimizden Taner İlker Gümrükçüoğlu yardımcı hakem olarak görev alacak. Bölgesel Amatör lig 2 inci Grupta Malatya Yeşilyurt- Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor arasında oynanacak ve üst sıraları yakından ilgilendiren mücadelede bölgesel hakemimiz Faruk Küstül görev yapacak. Yardımcılıklarını Burak İlgen ve Eray Pınar yaparken 4’üncü Hakem Muhammed Durukan olacaktır. Spor Toto Bölgesel amatör lig 3.grup Haçkaspor – Bayburt belediyespor mücadelesinde ise ilimizden Serkan Güler gözlemci olarak görev alacaktır.
Köksal ÖNER
şokhaber.net

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?