logo

TERÖRLE MÜCADELE EDECEĞİZ HEM DE EKONOMİ İLE…

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, “Bizler, hem terörle mücadele edeceğiz, hem de ülkemizin ekonomisini, üretimini, sanayisini ve ihracatını ayağa kaldıracağız. Bizde bu azim, bu heyecan var” dedi.
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Tekkeköy İlçe Teşkilatını ziyaret ederek haftalık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı’nda katıldı.
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy İlçe Başkanı Yusuf Güngör, AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulu Üyeleri Orhan Tozlu ve Burhan Erçal ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin katıldığı toplantıda gündeme ilişkin konular üzerine konuşma yapan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, “Geçtiğimiz pazar günü ülkemiz bir kez daha hain bir terör saldırı ile karşı karşıya kaldı. Alçak hain odaklar evine gitmek için otobüs durağında bekleyen, seyir halinde otobüs içinde sevdiklerine kavuşmak için yola çıkan masum insanlarımıza karşı bir saldırı gerçekleştirdiler. Bunu yapanlar asla insan olamazlar, insanlıktan nasibini almamış ülkemizi ve milletimizi hedef alan bu hainler, yaptıkları saldırılarla kesinlikle amaçlarına ulaşmayacaktır. Bir kez daha bu menfur saldırıda hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyorum” dedi.
Türkiye, çevresindeki ateş çemberinin ortasında demokrasisiyle, hukuk devletiyle, kalkınmasıyla örnek bir performans sergilediğini, fakat bunu istemeyenlerin bütün bu değerlere yönelik kalleşçe saldırılar yaptıklarına dikkat çeken Milletvekili Köktaş, “Türkiye içinde bazı terör odakları, dışarıda onları kullanan bazı çevreler ülkemizi istikrarsızlaştırmak, demokrasimize darbe vurmak, kalkınmamızı engellemek istiyor.
Bizi dışarıya bakmamaya, dünya pazarlarına açılmamaya, bizi kendi içimizdeki sorunlarla muhatap tutmaya, kardeşi kardeşe düşürmeye gayret gösteriyorlar. Bunu geçmiş tarihimiz de de gördük, sağ-sol davası dediler, darbeler yapıldı, ülkemizi 30 yıl geriye gönderdiler.
İşte bunları bilen dış güçler, ülkemiz üzerinde gerçekleştirdiği oyunlar ve maşa olarak kullandıkları terör örgütleriyle saldırılarını gerçekleştiriyorlar. Ama bizler; hem terörle mücadele edeceğiz, hem de ülkemizin ekonomisini, üretimini, sanayisini ve ihracatını ayağa kaldıracağız. Bizde bu azim, bu heyecan var” diye konuştu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?