logo

TAKSİ ŞOFÖRLERİNİN DAVETİNİ KIRMADI

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Gazipaşa Mahallesinde hizmet veren Taksi şoförlerinin, Başkan Kılıç’ın sosyal medya hesabından , “Başkanım sizi durağımıza çay içmeye davet ediyoruz” mesajını kırmayarak, taksi şoförlerini duraklarında ziyaret etti.
Taksi Durağında görev yapan Maksut Kutlu’nun, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ın sosyal medya hesabından , “Başkanım sizi durağımıza çay içmeye davet ediyoruz” paylaşımıyla, Başkan Kılıç şoförlerin kırmadı ve taksi durağına ani bir ziyaret yaptı.  Ayrıca Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ı karşılarında gören taksi şoförleri teşekkür etti.
YAPTIĞINIZ İŞ ZOR BİR MESLEK
Taksi şoförleri ile durakta çay ve simit yiyerek sohbet eden, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Siz çok değerli Taksi şoförlerimizin sosyal medya hesabımızdan bizleri durağınıza davet etmeniz bizleri gerçekten çok mutlu etti. Taksicilik zor bir meslek, gece ve gündüz demeden ekmek parası kazanmak için direksiyon sallamak kolay değil. Allah sizlere kolaylık versin. Hep birlikte, Bafra’mıza hizmet için el ele verip, sorunlarımızı karşılıklı konuşup çözüm yolları arayarak birlikte hareket edeceğiz. Sizlerin de her zaman bir sorunu olduğunda şahsıma ve belediye birim amirlerimize iletmenizi isteriz” şeklinde konuştu.
Taksi durağı ziyaretinde, Bafra Belediye Başkan Yardımcısı Şaban Hüryaşar ve AK Parti Bafra Belediyesi Meclis Üyesi Erdal Doğan hazır bulundu.
Köksal ÖNER
şokhaber.net

 

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?