logo

Süslü’den Regaib Kandili mesajı

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, mübarek üç ayların müjdeleyicisi olan Regaib Kandili’nin tüm İslam âlemi ve insanlığa hayırlar getirmesini diledi.
Regaib Kandili nedeniyle bir mesaj yayınlayan İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü rahmetin, mağfiretin ve bereketin müjdeleyicisi üç ayların başlangıcı olan Regaib Kandili’nin, iyilik ve hoşgörünün güçlenmesine, yardımlaşma ve dayanışma duygularının kuvvetlenmesine vesile olması temennisinde bulundu. Başkan Ömer Süslü yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Bütün İslam âleminin heyecan ve sevinçle beklediği mübarek üç aylara girdik. Bu manevi iklim havasını fırsat bilerek aramızdaki dargınlık ve küskünlükleri kaldırmalıdır.
HAYIRLARA VESİLE OLSUN
Aramızdaki çekişmeleri, kin ve kırgınlıkları bertaraf etmeli, elimizi ve gönlümüzü uzanabileceğimiz herkese açmalı, sevgi ve gönül huzuru ortamının kurulmasına, kardeşlik ve beraberliğin güçlenmesine, insani ve ahlaki meziyetlerin yeniden yeşermesine gayret göstermeliyiz.  Bu mağfiret ve bereket iklimi, çevremizde sevgi ve hoşgörü ortamının gelişmesine vesile olmasını diliyorum. Kandil günleri, şüphesiz yaratanla olan bağımızı yeniden gözden geçirmemiz, onun şefaat ve merhametinden nasiplenmek için önemli birer fırsattır. Tüm İslam âlemi bu mübarek gün ve gecelerin feyiz ve bereketinden istifade etmelidir. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Samsunlu hemşehrilerimizin ve İslam âleminin nice hayırlı ve kutlu gecelere, huzur, barış ve sağlık içerisinde kavuşturmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, Regaib Kandili’nin ülkemiz, milletimiz ve hemşehrilerimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum”.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?