Şehit Uzman Çavuş Samet Tokur’un Cenaze Programı

27 Mart 2018 - 19:03

Hatay’ın Amanos Dağları’nda teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Uzman Jandarma Samet Tokur’un cenazesi havayolu ile Samsun’a getirildi.
Şehidin cenazesini havaalanında Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel, Samsun İl Emniyet Müdürü  Vedat  Yavuz, Samsun İl Alay Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Ünsal Ağaoğlu Ak Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, kurum müdürleri, askeri erkân ve şehidin yakınları karşıladı.
SALIPAZARI’NDA TOPRAĞA VERİLECEK
Adana’dan Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ait askeri uçakla Samsun’a getirilen şehit Tokur, havaalanında askeri törenle karşılandı. Protokol ve yakınları tarafından karşılanan şehit Tokur’un cenazesi, askerler tarafından taşınarak cenaze aracına konuldu. Sabahattin ve Nazmiye Tokur’un çocukları olan şehit Tokur, Salıpazarı ilçesi nüfusuna kayıtlı. Sabahattin ve Nazmiye Tokur’un en büyük çocukları olan Samet Tokur, evliydi. Şehidin Ankara’da bulunan eşi Melike Tokur ve İstanbul’da bulunan anne-babasının bu akşam Samsun’a gelmesi bekleniyor. Şehit Jandarma Uzman Çavuş Samet Tokur’un cenazesi, Çarşamba günü Salıpazarı Fatih Camisi’nde öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Kalfalı Mahallesi’ndeki aile kabristanlığına defnedilecek.
Köksal ÖNER
şokhaber.net

  • Adınız ve Soyadınız

  • E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)

  • Yorumunuz

© 2014 Şok Haber Tüm Hakları Saklıdır.