logo

SAMSUNSPOR’A İKİ TAZE KAN

TFF 1’inci Lig ekiplerinden Samsunspor, Kayserispor’dan Ömer Kandemir ile Fortuna Düsseldorf II takımından Ahmet Cebe ile sözleşme imzaladı.
İKİ OYUNCUYU RENKLERİMİZE BAĞLADIK
Samsunspor, Ahmet Cebe ile 2 yıllık sözleşme imzalarken, Ömer Kandemir’i 1 yıllığına kiralık olarak renklerine bağladı. Nuri Asan Tesisleri’nde düzenlenen imza töreninde kulüp başkan yardımcısı Rüştü Araboğlu, transfer döneminin kapanmasına saatler kala takıma katkı yapacak oyuncuları kadrolarına katmaya devam ettiklerini söyledi.
OYUNCULARLA GÖRÜŞMELERİMİZ SÜRÜYOR
Ömer Kandemir ve Ahmet Cebe’nin de Samsunspor’a önemli katkılar sunacağını belirten Araboğlu, 2 yabancı ve 1 oyuncu ile de görüşmelerin devam ettiğini, bu oyuncularla sözleşme imzalamayı hedeflediklerini dile getirdi. Ahmet Cebe ise Samsunspor’un önemli bir takım olduğunu ifade ederek, “Kariyerimi Samsunspor’da şampiyonluk yaşayarak tamamlamak istiyorum. Onun için buraya geldim. Umarım bu hedefimizi başarırız” dedi.
Yeni transferlerden Ömer Kandemir de farklı takımlarda oynarken Samsun’a hep çekinerek geldiklerini vurgulayarak, böyle bir takımın oyuncusu olmaktan onur duyduğunu dile getirdi
Köksal ÖNER.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+9 = ?