logo

SAMSUNSPOR TARAFTARLARINA MÜJDE!

Bayrampaşaspor 2500 kişilik stat kapasitesinin yarısını (1250 kişi) Samsunspor taraftarlarına tahsis etti.
Yılport Samsunspor’dan yapılan açıklamada; 27 Ekim’de (Cumartesi) İstanbul’da oynanacak olan TFF 2.Lig Beyaz Grup futbol müsabakasında rakibimiz Bayrampaşaspor’un Başkanı Sayın Yalçın Sırakaya ve Bayrampaşa Belediye Başkanı Sayın Atila Aydıner’e, taraftarlarımız için stadyumda tribün kapasitesinin yarısını tahsis etmesinden dolayı teşekkür ederiz.
Süreci başından sonuna kadar takip eden ve taraftarlarımız için yoğun bir çaba göstererek gerek Belediye Başkanı Sayın Aydıner, gerekse Bayrampaşaspor Başkanı Sayın Sırakaya ile temasa geçen Bafralı işadamımız Kaya Aşçı’ya tribünde yer alacak taraftar sayımızın arttırılmasına katkı vermesinden dolayı camiamız adına şükranlarımızı sunarız.
Kaya Aşçı ile birlikte süreci takip eden Bafralı işadamı Berati Olgun’a da teşekkür eder, taraftarlarımızın biletlerini Bayrampaşa Çetin Emeç Stadyum gişelerinden alabileceklerini hatırlatırız.
Yılport Samsunspor, hafta sonu deplasmanda karşılaşacağı Bayrampaşa maçı hazırlıklarını bu akşam yaptığı antrenmanla sürdürdü.
SAMSUNSPOR BAYRAMPAŞA HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRDÜ
Öte yandan Yılport Samsunspor Cumartesi günü İstanbul’da Bayrampaşa ile oynayacağı maçın hazırlıklarına Nuri Asan Tesislerinde teknik direktör Taner Taşkın yönetiminde devam etti.
Samsunspor yapılan idmanda ilk olarak ısınma hareketleri, 5’e 2 çalışma ve çift kale maçın ardından son buldu. İdmana dizinden ameliyat olan Ercan katılmazken, hafif sakatlıkları bulunan Nuri Terliksiz, Canberk Dilaver ve Bahattin Köse düz koşu yaptı.
şokhaber.net

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?