logo

ÖZTÜRK’TEN SPOR KULÜBÜ’ NE ANLAMLI DESTEK

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, “Salıpazarı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Taekwondo takımlarındaki küçük sporculara Metro Holding tarafından destek geldi” dedi.
BAŞKAN’DAN YARDIMLARA TEŞEKKÜR
Sporcular yaptıkları gösteri maçları ile izleyenleri bazen korkuttu bazen de güldürdü. Törende konuşan Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, “İlçemizin gençler ile spor adına güzel etkinlikler ve çalışmalar olduğunu görüyorum ve  gençlere ve sporculara desteklerinden ötürü Metro Holding Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk ve Çarşamba Metro Turizm İşletmecisi Cemalettin Durmuş ile Salıpazarı Metro İşletmecisi Recep Kurnaz’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.


TÖRENE İLÇE PROTOKOLÜ DE KATILDI

Yardımların dağıtıldığı törene Salıpazarı Kaymakamı İskender Çolak, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Fatih Sağlam, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Savaş, Samsun Ziraat Odası Başkanı Hasan Tütüncü, Belediye Meclis Üyesi Halit Çelebi, Salıpazarı Ziraat Odası Başkanı Fatih Örenç ile Metro İşletmecisi Cemalettin Durmuş, yetkililer ve vatandaşlar ile basın mensupları katıldı.
Köksal ÖNER

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?