logo

ÖZEL EZGİLİLER – OXFORD UNIVERSITY İŞBİRLİĞİ İLE

Özel Ezgililer Eğitim Kurumları Yabancı Diller Bölümü ve Oxford UniversityPress işbirliği ile anasınıfı, ilkokul ve ortaokul velileri için verilen eğitim semineri 10 Mart 2014 Pazartesi günü Ezgililer çok amaçlı konferans salonunda sunuldu.

Oxford Yayıncılık öğretmen eğitmeni ve eğitim danışmanı Merve Oflaz “Bahçemde Açanlar Çiçekler” konulu seminer verdi. Seminerde her öğrencinin bir çiçeğe benzetilerek, her çiçeğinde kendine özgü kokusu ve rengi olmasından ötürü; yabancı dil eğitiminde çocuklara verilecek eğitimin çocukların bu farklı özellikleri göz önüne alınarak verilmesi gerektiğini belirtti. Bu süreçte de velilerin nasıl yol izleyeceği çeşitli örnekler verilerek anlatıldı.

Merve Oflaz sunumunda, zorlu öğrenme süreçlerinde çocuklarımıza ne şekilde yardımcı olabileceğimizi, motivasyon ve farkındalıklarını nasıl artırabileceğini aktardı. İnteraktif bir şekilde geçen seminerde, veliler de eğlenerek çocuklarına nasıl yardımcı olabileceklerini öğrendiler.

Seminer sonunda bilgi, tecrübe ve görüşlerini Ezgililer velileriyle paylaşan değerli eğitimci Merve Oflaz’a Özel Ezgililer Eğitim Kurumları Müdür Baş Yardımcısı Hülya Erdin çiçek ve plaket takdim etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?