logo

MEVLANASPOR’LU MERTCAN’A AYDIN ÜNİVERSİTESİ BAŞARI PLAKETİ

Bafra Mevlana Mahallesi Muhtari ve Mevlanaspor Kulüp Başkanı Servet Şengül ve Başkan Yardımcısı Arif Öztürk akşam takımın idmanına giderek, Aydın Üniversitesi’ ni kazanan, Mevlanaspor sporcularından Mertcan Şenses’ e; başarılarından dolayı teşekür ve tebrik etti.
Bafra Mevlanaspor Kulüp Başkanı Servet Şengül ve yardımcısı Arif Öztürk, AydınÜniversitesi’ni kazanan Mevlanaspor futbolcusu Mertcan Şenses’ e bir teşekkür plaketi takdim ettiler.
Mertcan Şenses’ in takım arkadaşları, Kulüp Başkanı Servet Şengül, Yardımcısı Arif Öztürk ve Mercan ile birlikte yaş pasta keserek Mertcan’ ı en güzel şekilde uğurladılar.
Mevlanaspor Başkan Yardımcısı Arif Öztürk yaptığı konuşmasında; Mevlanaspor’ un bir aile takımı ve kulübü olduğunu ve bu ailenin her geçen gün daha da büyümeye devam ettiğini; takım hocaları Cem Çatmakaş ve Mustafa Şahin’ in bu mutlu ve büyük ailenin öz mimarları olduğunu ve bu vesileyle de kısa zamanda elde ettikleri anlamlı ve önemli başarılarından dolayı, futbolculara, yönetime ve emeği geçen herkese teşekkür etti.
Habere ait video:  https://www.facebook.com/arif.ozturk.771/videos/vb.100001076290452/1931573630221828/?type=2&video_source=user_video_tab
Oktay Zerrin- Bafra
şokhaber.net

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?