logo

KURUMLAR ARASI FUTSAL TURNUVASI DEVAM EDİYOR

Çarşamba Gençlik hizmetleri ve spor ilçe müdürü İlkay Aydın,” Çarşamba Kaymakamlığı ile Çarşamba Belediyesi Başkanlığı ile ilçe müdürlüğümüzce organize edilen ve 12 Kurum takımının katılımıyla Kurumlar arası futsal turnuvası grup maçlarıyla devam ediyor” dedi.


EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR
Çarşamba Gençlik hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü İlkay Aydın,” 15 Mart tarihinde ilçemiz Mustafa Dağıstanlı spor salonumuz başlayan bu güne kadar toplamda 15 karşılaşmanın yapıldığı futsal turnuvası adına yakışır bir şekilde fair play çerçevesinde devam ediyor. Öncelikli olarak ilçemizde spora olan ilgiyi artırmak, kurum ve kuruluşlarda çalışanlar arasındaki birlik ve beraberliğin sağlanması dostluk ve arkadaşlıkların artırılmasının yanı sıra sosyal hayata katılımlarını teşvik etmek, hem eğlenebilecekleri hem de eğlenirken yarışma heyecanını yaşayabilecekleri bir ortam sunmaktır bu amaçla turnuvaya katılan katkı ve desteklerinden dolayı tüm kurum takımlarımıza ve emeği geçenlere teşekkür eder tüm sporseverleri yapılacak müsabakaları izlemek için ilçemiz Mustafa Dağıstanlı spor salonumuza davet ederiz takımlarımıza fair-play çerçevesinde başarılar dilerim” diye konuştu.
ALINAN TOPLU SUNUÇLAR
Çarşamba Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğü tarafından İlçemizdeki kurum ve kuruluşlar, okullar, özel şirketler, arasında düzenlenen futsal turnuvası grup müsabakaları 22.03.2016 salı günü müsabaka sonuçları Gazeteciler Cemiyeti 6-Anadolu Gençlik vakfı 5, Cemil Meriç Ortaokulu 4-İlçe Tarım Müdürlüğü 9, Baro Avukatlar 4- Müftülük 4 sonuçlandı. Bugün  grup müsabakaları ile devam edecek.
Köksal ÖNER
şokhaber.net

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?