logo

KUDÜS’Ü KİM YÖNETİYORSA DÜNYAYI DA O YÖNETİR!

Kısa adı İHH olan İnsani Yardım Vakfı Genel Başkanı Bülent Yıldırım, İHH Samsun Şubesi’nin davetlisi olarak geldiği Samsun’da, ‘Mazlum Coğrafyalar Ümmetin Yetimleri Ve Kudüs’ Konulu bir konferans verdi.
İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım sözlerine, Mescid-i Aksa’da namaz kılana kadar mücadelelerine devam edeceklerini vurgulayarak, “Kudüs’e gideceğiz. Niçin Kudüs’e gideceğiz? Doğu Türkistan’ı kurtarmak için Kudüs’e gideceğiz” diye başladı.
İHH Başkanı Bülent Yıldırım, Doğu Türkistan’ın İslam’ın merkezlerinden olduğunu aktararak, bu bölgelerin Müslümanların elinden zorla ve gasp edilerek alındığını da kaydederek şöyle devam etti;
KUDÜS’Ü KİM YÖNETİYORSA DÜNYAYI DA O YÖNETİR!
“Dünyayı kim yönetecek, bunu nereden anlarız? Kudüs’e bakarak anlarız. Kudüs kimin elindeyse dünyayı o yönetir. Tarihte Kudüs Müslümanların elindeydi o zaman dünyayı biz yönetiyorduk. Kudüs turnusol kâğıdıdır, mihenk taşıdır, dünya egemenlik sisteminin göstergesidir. Bugün Kudüs’ü kim yönetiyor? Siyonizm”
Siyonizmin sadece Müslümanlar için değil bütün insanlık için zulüm, kan, gözyaşı ve adaletsizlik demek olduğuna da vurgu yapan Yıldırım sözlerini, “Karşımızda bir güç var, Müslümanların Mescid-i Aksa’sını yıkmaya çalışıyor. Hristiyanların kilisesini yok etmeye çalışıyor. Onun için Siyonizm demek, kötülük demek. Dünyaya işkenceyi ihraç eden, sistematik hale getiren Siyonizm’in ta kendisidir. Yahudilik başka bir şeydir, Siyonizm başka bir şeydir. Ama Siyonizm’e destek veren Yahudiler ve Masonlar da suçun ortağıdır” diye tamamladı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?