logo

KÖYLÜ YENİDEN MİLLETİN EFENDİSİ OLACAK

İYİ Parti Samsun 1. sıra milletvekili adayı Bedri Yaşar seçim gezilerine hız kesmeden devam ediyor.
Milletvekili adayı Bedri Yaşar, Çarşamba ilçesine düzenlediği ziyarette pazar esnafı ve vatandaşlarla dertleşti ve sorunlarını dinledi.
ADALET DÜZENİ YENİDEN SAĞLANACAK
Her gittiği ilçe de oldukça büyük ilgi gören Bedri Yaşar vatandaşların sıcak ilgisi karşısında her fırsata halk ve esnaf ile dertleşiyor. Hayat standartları karşısında nasıl zor durumda kaldıklarını ifade eden vatandaşlar İYİ Parti’nin kendilerine umut olduklarını dile getiriyor. Çalışan insanların ve çiftçinin hakkının bundan sonra hak ettiği yere gelmesi için büyük bir mücadele vereceklerini söyleyen Bedri Yaşar, “Adaletsizliğin hayatın içerisinde her kademe de kol gezdiğini ama adaletin artık 24 Haziran’dan sonra yeniden bir güneş gibi Türkiye’nin üzerine doğacak” sözleriyle ifade etti.
KÖYLÜ YENİDEN MİLLETİN EFENDİSİ OLACAK
İYİ Parti Samsun 1. sıra Millevekili adayı Bedri Yaşar, “Samsun’un erken dönem ve uzak dönem borç listesi herkes tarafından bilinmekte. Samsunluları birileri kollansın diye yapılan bu borçlar yüzünden senelerce yüksek vergiler ve ücretler ödemekle yükümlendirildi. Samsun’u bu şartlara getirenlerde bunun hesabını er ya da geç verecek. Samsun Çarşamba ovası ve Bafra Ovası gibi bir doğal ekonomik varlığa sahip olmasına rağmen çiftçiliği ve hayvancılığı bu kadar zora sokarak milletimizin rızkı ile oynanmış durumda. Artık biz buna bir dur diyeceğiz ve Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi ‘Köylü Milletin Efendisidir’ sözünü yeniden söz olmaktan çıkartarak milletin efendisi edeceğiz ve bunun için de elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?