logo

KÖKTAŞ’TAN RESMAN’A ZİYARET

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Tekkeköy İlçesi Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Resman Cam Sanayi’yi ziyaret ederek yetkililerinden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.  AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Tekkeköy İlçesi Organize Sanayi Bölgesi’ndeki bazı firmaları ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Tekkeköy İlçesi Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Resman Cam Sanayi’yi ziyaret eden Milletvekili Köktaş, firmanın yurtdışında ve yurtiçinde birçok farklı bölgeler de, hizmet vermesinin çok büyük bir başarı olduğunu, Samsunlu firmaların kendi sektörlerinde ekonomiye büyük katkılarda bulunmasından, gerçekleştirdikleri yatırım ve hizmetlerden ötürü çok gururlandıklarını ve mutlu olduklarını söyledi.
Milletvekili Köktaş, ekonomisi sürekli gelişen, her yıl büyüme hızıyla rekorlar kıran Türkiye’nin, sanayileşme vizyonunun dünyada takdir gördüğünü, birçok ülkenin bu gelişmelere gıpta ile baktığını da sözlerine ekledi.
Türkiye’nin AK Parti hükümetleri ile son 14 yılda gerçek anlamda bir seferberlik yaşadığını da belirten Milletvekili Köktaş, “Ülkemiz ve aziz milletimiz buna şahit. Ekonomiden eğitime, sağlıktan kültüre ülkeyi bir baştan bir başa kuşatan bir seferberlik bu. Dış odaklar ve içerideki maşaları oynadıkları oyun ve hain saldırıları ile Türkiye’nin hızını keseceklerini zannettiler ama kesemediler, kesemeyecekler de. 14 yılda her alanda olduğu gibi ekonomide de Türkiye’yi bir aydınlık geleceğe, farklı bir düzeye taşıdık. Sürekli krizlerle anılan bir ekonomiyi küresel krizlerde güvenli liman olarak görülen bir ekonomi haline getirdik. Bu anlamda, milletimizin desteği ve gayretli çalışmalarımızla maddi-manevi kalkınma hamlelerimiz sürmeye devam edecek” dedi.
Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren firma yetkililerine, Milletvekili Köktaş’ta 1 Kasım 2015 seçimlerinde verdikleri destek, duydukları güven ve sıcak misafirperverliklerinden ötürü teşekkür etti.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?