logo

KÖKTAŞ’TAN BAŞMÜFETTİŞ DURA AİLESİNE TAZİYE

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ankara bombalı saldırıda hayatını kaybeden Vakıflar Genel Müdürlüğü’nde Başmüfettiş Samsunlu Oğuzhan Dura’nın İlkadım ilçesi Kadıköy Mahallesi Şair Cemal Şafi Sokağı’ndaki evinde taziyeleri kabul eden dayısı Şenol Şengül ve aile yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diledi.
Milletvekili Köktaş, Ankara’da yaşanan terör saldırısını lanetledi
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ankara Kızılay’da kalleşçe yapılan hain terör saldırısıyla ilgili bir kınama mesajı yayımladı.
Milletvekili Köktaş; “Ankara Kızılay’da birliğimize, huzur ve güvenliğimize yönelik, gözü dönmüş, insanlık ve vicdan yoksunu katillerin gerçekleştirdiği terör saldırısını şiddetle lanetliyorum.
Ülkemiz hain terör saldırısıyla bir kez daha karşı karşıya kalmıştır. Her zaman dediğimiz gibi kandan ve kaostan beslenen terör, bir kez daha, otobüs bekleyen, pazar günü ailesiyle gezmeye çıkan masum insanlarımızın canına kıymıştır.
Bu menfur saldırı bütün Türkiye’ye yapılmıştır ve huzurumuzu, birliğimizi, demokrasimizi hedef almaktadır.
Türkiye Cumhuriyeti, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da milletimizin birlik ve huzuru için terörle yürüttüğü mücadeleyi büyük bir kararlılıkla sürdürecek ve ülkemizi hedef alan hain odakları en ağır biçimde cezalandıracaktır.
Birliğimize, huzur ve güvenliğimize yönelik yapılan bu insanlık dışı terör saldırısını bir kez daha şiddetle lanetliyor, menfur saldırıda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralıları da acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağolsun.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?