logo

KIRCALI’DAN BAFRA’YA BÜYÜK MÜJDE!

Narkotim kurulma kararından sonra, Bafra Hükümet konağı yapılmasının netleştiğinin müjdesini veren Ak parti Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı,” Bafra’mızın yeni bir hükümet konağına ihtiyacı bulunmaktadır. Bu ihtiyacı gidermek için İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ile istişareli çalışmalar yürüttük. Bakanımız projeyi çizdirdi ve güzel bir hükümet konağı yapılacak” dedi.
Samsunumuzun iki bakanı var olduğunu işaret eden Ak parti Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı, ”Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Ahmet Demircan ve İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu. Bu Samsunumuz için büyük bir şanstır. Ayrıca Genel Başkan yardımcımız Çiğdem Karaaslan ve toplam 6 milletvekili olarak Samsunumuz ve ilçelerimiz için istişare halinde, birlik ve beraberlik içinde çalışıyoruz. Tüm belediye başkanlarımız, teşkilatlarımız ile koordinasyon içerisindeyiz“ dedi.
İSTİŞARE İÇERİŞİNDE ÇALIŞIYORUZ
Bafra’mız için Belediye Başkanımız Zihni Şahin ile her zaman bir ve beraberiz vurgusu yapan Ak parti Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı, ”Belediye Başkanımızın yer tahsisi ve Sağlık Bakanımızın talimatları ile Bafra ilçemize yeni bir Ağız ve Diş Sağlığı merkezi yapıyoruz. Bafra ilçemizde İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu ile yaptığımız istişare ve çalışmalar sonrasında Narkotim kurulması talimatı verildi. Bu arada uyuşturucu ile mücadelenin daha güçlü şekilde yapılma imkanı doğacaktır. Emniyet mensubu sayımızda artmış olacaktır. Şimdi yeni bir çalışma daha başlattık.  Yeni Hükümet konağı kazandırıyoruz. İç işleri bakanımız projeyi başlattı. Bizzat bize yolladı. İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya çok teşekkür ediyorum. Bu çalışmada da Bakanlarımız, genel başkan yardımcımız, milletvekillerimiz, teşkilatlarımız ve belediye başkanımız Zihni Şahin ile istişare içinde olduk. Yapılacak olan  yeni hükümet konağımız hayırlı olsun” diye konuştu.
Köksal ÖNER
şokhaber.net

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?