KAVAK’TA ALT YAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

22 Mart 2016 - 17:00

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, “Mehmet Paşa mahallesi Fatih Sultan Mehmet caddesinde alt yapı çalışmaları başladı” dedi.
Yeni bir cadde yapılacağının müjdesini veren Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu. Büyükşehir Belediyesi, SASKİ ve Kavak Belediyesi işbirliği ile yapılan çalışmalar kapsamında  yaklaşık 5.000 metrekarelik alanın tamamının sökülüp alt yapısı yapıldı “dedi.
CADDEMİZİ İLÇEMİZE YAKIŞIR BİR HALE GETİRECEĞİZ
Fatih Sultan Mehmet caddemizde başlatılan çalışmalar caddenin görünümünü tamimiyle değiştireceğini belirten Başkan Sarıcaoğlu, Ayrıca alt yapı eksikliğine çözüm olacaktır. Alt yapı eksikliği nedeniyle birçok sorunun yaşandığı caddemizin tamamı sökülüp alt yapısı yapıldıktan kaldırımları ve kilitli parke taşı yapılıp ışıklandırmalar ile bu caddemizi ilçemize yakışır bir hale getireceğiz. İlçemizde alt yapı eksiklikleri oldukça fazlaydı, Büyükşehir Belediyemiz işbirliği ile yürüttüğümüz ortak çalışmalar kapsamında ilçemizin birçok yerinde ki alt yapı sorunları hava şartları el verdiği sürece tek tek yapılıyor. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yusuf Ziya Yılmaz’a ilçemize yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ederim ve bu arada yakın zamanda Fatih Sultan Mehmet caddesinin yeni görünümüne kavuşacağız” diye konuştu.
Köksal ÖNER

 

  • Adınız ve Soyadınız

  • E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)

  • Yorumunuz

© 2014 Şok Haber Tüm Hakları Saklıdır.