logo

İKİ İHALEYİ DE YAPACAĞIZ

Belediye Meclisinde konuşan Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin asfalt, beton yol ve kaldırım çalışmalarının devam ettiğini ve edeceğini söyleyerek,” Beton yollar için iki ihalenin de yapacağı” dedi.
Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı konuşmada  ,“Sanayi, Fevzi Çakmak Alparslan, Dededağı, Doğankaya, Şeyhulaş, Gazibey mahallelerimizde asfalt ve beton yol çalışmalarımıza başlıyoruz. Bu çalışmalarımız sonrasında 2.ihaleyide gerçekleştirecek ve aralıksız olarak mevsim şartlarına göre 2018 ve 2019 yılları içerisinde de asfalt, beton yol ve kaldırım çalışmalarımızı devam ettireceğiz” dedi.
141 MAHALLEMİZ VE 2 BİN 600 KİLOMETRE YOLUMUZ BULUNUYOR
Yol konusunda halkımızın istek ve beklentilerini biliyoruz vurgusu yapan Başkan Şahin, ”halkımıza hak veriyorum. İlçemizde 141 mahallemiz ve 2 bin 600 kilometre yolumuz bulunuyor. Her mahallemizde aynı anda çalışma yapmamız mümkün olmuyor. 2 bin 600 metre uzunluğunda ki yol ağımızın hepsini aynı anda yapmak imkânsızdır. Biz tüm imkânlarımız ve kaynaklarımızı kullanarak asfalt, beton yol ve kaldırım çalışmalarına seferber olduk. İdari görevlilerimiz ve personellerimiz fedakârca çalışmaktadır” diye konuştu.
KIZILIRMAK MAHALLEMİZ ŞU ANDA ŞANTİYE ALANI GİBİ OLDU
Kızılırmak mahallesinde başlayan çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Şahin: “Kızılırmak mahallemizde çalışmaları başlattık. Kaldırım yapılması gereken her yerde kaldırımlar yapacağız.  Kaldırım ve yol seviyesinde ki farklılıklar nedeniyle bozuk olan yollarımızda ise asfalt tamamen kazarak kaldırılıyoruz.  Bunların akabinde ise asfalt çalışmalarına geçecek ve mahallemizin ihtiyaçlarını karşılayacağız. Kızılırmak mahallemiz şu anda şantiye alanı gibi oldu. Tüm ekiplerimiz ve iş makinelerimiz ile çalışmalar bütün hızıyla devam ediyor ve edecek. Ayrıca burada trafiği rahatlatacak çalışmalar planlıyoruz” şeklinde konuştu.
Köksal ÖNER
şokhaber.net

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?