logo

Hazırlık Maçında Kocaelispor’u 3-0’la Geçti…

2019-2020 futbol sezon hazırlıklarını Bolu’da sürdüren Yılport Samsunspor, sezon hazırlığı kapsamında TFF 3’üncü Lig ekiplerinden Kocaelispor ile bir hazırlık maçı yaptı.  

2019-2020 futbol sezon hazırlıklarını Bolu’da sürdüren Yılport Samsunspor, TFF 3’üncü Lig ekiplerinden Kocaelispor ile yaptığı hazırlık maçını 3-0 kazandı.

Yılport Samsunspor sahaya; Nurullah Aslan, Caner Arıcı, Gökhan Meral, Aytaç Sulu, Erkam Reşmen, Ferhat Çulcuoğlu, Samet Asatekin, Yılmaz Özeren, Bahattin Köse, İlyas Kubilay Yavuz ve Guido Koçer 11’i ile çıktı.
Samsunspor İlk yarıda 44. dakikada Bahattin Köse’nin serbest vuruştan attığı golle devreyi 1-0 önde tamamladı.
İkinci yarı Furkan Köse, Enes İslam İlkin, Nuri Terliksiz, Canberk Dilaver, Oğuz Gürbulak, Ramazan Çevik, Muhammet Beşir ve Bünyamin Cesur Karataş oyuna dâhil oldu. 50. dakikada İlyas Kubilay Yavuz ve 66. dakikada Muhammet Beşir’in golleri ile Yılport Samsunspor karşılaşmayı 3-0 kazandı. 

Samsunspor Kocaelispor maçını, Barkın Kara, Furkan Kocayıldız ve Ömer Yasin Gezer yönetti. Dördüncü hakem olarak ise Süleyman Bahadır görev yaptı.

Karşılaşmayı Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık, Genel Menajer Mustafa Aztopal ve Teknik Menajer Yücel Uyar da izledi.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?