logo

HAVZA AVANTAJINI KAYBETTİ

Türkiye Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Samsun Temsilcisi Havza Belediyespor konuk olduğu Fatsa Belediyespor’a 1-0 mağlup olarak avantajını kaybetti.
TEK GOL POLAT ÇELEBİ’DEN
Samsun Temsilcisi Havza Belediyespor dün saat 15.00’da deplasmanda Fatsa Belediyespor ile karşılaştı. Müsabakaya hızlı başlayan taraf Havza Belediyespor oldu. Sağlı sollu ataklar ile rakibinin üzerine oynayan Havza Belediyespor ilk yarıda aradığı golü bir türlü bulamadı. Fatsa Belediyespor geliştirdiği kontra ataklar ile Havza Belediyespor defansını yokladı. Havza Belediyespor gol için yüklenir kontra ataktan gol yedi. Fatsa Belediyespor’da Polat Çelebi 44’ncü dakika topu ağlara yolladı ve ilkyarı 1-0 sona erdi.
87’DE KIRMIZI KART
İkinci yarıda skor üstünlüğünü elinde tutmak isteyen Fatsa Belediyespor geri yaslandı. Havza Belediyespor ise takım halinde hücumlar yaparak rakibi Fatsa Belediyespor defansını yıpratmaya çalıştı. Havza Belediyespor ilerleyen dakikalara doğru ataklarını sıklaştırdı. Samsun Temsilcisi aradığı golü bulamadı. Mücadelenin 87’nci dakikasında Fatsa Belediyespor’da Oktay Yiğit kırmızı kart ile saha dışında kaldı. Havza Belediyespor 10 kişi olan rakibine karşı yine gol kaydetmeyi başaramadı. Türkiye Bölgesel Amatör Lig’de 3’ncü sırada bulunan Havza Belediyespor 6’ncı sıraya geriledi. Samsun takımları arasında ise ikinci sırada kaldı.
Köksal ÖNER
şokhaber.net

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+6 = ?