logo

HALKIMIZIN ACISINI DA MUTLULUĞUNU DA PAYLAŞIYORUZ

AK Parti Samsun milletvekili Av. Orhan Kırcalı Ankara Samsun ve ilçeler ile İstanbul’da çeşitli programlara katıldı.
AK Parti Samsun milletvekili Av. Orhan Kırcalı,” İstanbul programı sırasında Üsküdar Belediye Başkanını ziyaret ettik. Ayrıca Samsun’da ise Samsunlu şehit polis Mehmet Ayan’ın cenaze törenine katılarak ailesinin acısını paylaştık” dedi.
BAFRA’MIZ İLE İLGİLİ KONULARDA GÖRÜŞTÜK
TBMM’de ki görevimiz ve yaptığımız çalışmalar dışında Ankara’da çeşitli sivil toplum kuruluşlarımızın yanı sıra muhtarlarımız ile hemşerilerimizi ağırlıyoruz. Talep ve isteklerine yardımcı olmaya çalıştıklarını ifade eden Kırcalı, ”Yine bu kapsamda Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Ahmet Demircan’ı Bafra Belediye Başkanımız Zihni Şahin ile birlikte ziyaret ettik. Bafra’mız ile ilgili konularda görüştük. Bakanımıza konukseverliği için teşekkür ederim. Ayrıca Sağlık Bakanımız Sayın Ahmet Demircan, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Çiğdem Karaaslan, Gençlik ve Spor Eski Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç, Milletvekilimi Hasan Basri Kurt ve İl Başkanımız Sayın Hakan Karaduman ile Samsunumuz için istişare ve değerlendirme toplantısı yaptık. Hemşerilerime ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum. Ayrıca başta İstanbul olmak üzere Samsunlu hemşerilerimizin düzenlediği programlara da sürekli iştirak etmekteyiz” diye konuştu.
HER ZAMAN TEŞKİLATLARIMIZLA BERABERİZ
Genel Başkan Yardımcımız Sayın Çiğdem Karaaslan, bir önceki Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç ile birlikte İstanbul’da kısa adı SADEF olan Samsun Dernekler Federasyonunun düzenlemiş olduğu Sevgi ve Hoşgörü Kahvaltısında bir araya geldiklerini belirten Kırcalı ,”Hemşerilerimizle hasbihal ettik ve hasret giderdik. SADEF Başkanımız Yıldıray Baş ve yönetim kurulu üyelerinin de katılımlarıyla Üsküdar Belediye Başkanımız Hilmi Türkmen’i makamında ziyarete ettik, Başkanımıza konukseverliğinden dolayı teşekkür ediyorum. Kısa bir süre öncede İstanbul’da partimizde görev almış ve almakta olan Samsunlu hemşerilerimizin düzenlediği toplantıya katılmıştık. Bu nedenle de bazı kongrelerimize yetişme imkânımız olmadı. Her zaman teşkilatlarımızla beraberiz. Acı bir olay yaşadık. Samsunlu hemşerimiz polisimiz Mehmet Ayan şehit düştü. İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ve Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Ahmet Demircan’ın da katılımlarıyla Trabzon’un Maçka ilçesinde ekip aracının dereye düşmesi sonucu akıntıya kapılarak şehit olan Samsunlu polisimiz Mehmet Ayan’ı Samsun’da son yolculuğuna dualarla uğurladık. Şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve aziz milletimize başsağlığı diliyorum. İlk günden itibaren halkımızın içinde yanındayız. Acıyı da mutluluğu da paylaşıyoruz” şeklinde konuştu.
Köksal ÖNER
şokhaber.net

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+1 = ?