logo

GENÇLİK CADDESİ SAKİNLERİ VE ESNAFLARINA ZİYARET

Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ve Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Nami Baş, Bafra denildiğinde akla gelen ilklerden biri olan Gençlik caddesini ziyaret etti.
Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Nami Baş ile birlikte Gençlik Caddesi’nde esnafları ile sohbet eden, Belediye Başkanı Hamit Kılıç ilçe genelinde gerçekleştirilen çalışmalar ile ilgili bilgi vererek sorunlarını dinledi.
HEP BİRLİKTE GAYRET İÇİNDEYİZ
Gençlik caddesinin Bafra için önemini ve mazisini farkında olduğunun altını çizen Başkan Kılıç, ”Bafra’nın sembol isimlerinden biri olan Gençlik caddesinin hak ettiği yatırımları alabilmesi için Büyükşehir Belediyemizle birlikte gayret içindeyiz. Hepimizin anılarında imzası bulunan gençlik caddemizin eski günlerine kavuşması adına birlikte hareket ediyoruz” dedi.
BAFRA’NIN VİTRİNLERİNDEN BİRİDİR
Bölge Milletvekilimiz Orhan Kırcalı ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Zihni Şahin ile ilçeyi kapsayan tüm çalışmalar ve projelerin merkezinde olan noktalarından biri de Gençlik caddesinin yerini  aldığını hatırlatan  Başkan Kılıç,  ”Gençlik caddemizin Bafra için öneminin farkındayız. Gerek Milletvekillerimiz, gerek Büyükşehir Belediye Başkanımız ve gerekse Bafra Belediyesi olarak bizler, vitrin caddelerimizden biri olan Gençlik caddemizin arzuladığı günlere kavuşması için gayret göstereceğiz” diye konuştu.
Gençlik caddesi esnafları ve sakinleri ise, Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Bafra belediye Başkanı Hamit Kılıç ve Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Nami Baş’ın ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti ifade ettiler.
Köksal ÖNER
şokhaber.net

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+5 = ?