GENÇLİĞİN YENİ UMUDU İYİ PARTİ

31 Mart 2018 - 12:01

İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı Gençlik Kolları Başkanlığı’na seçilen Oğuzhan Yüksel ilk gençlik toplantısını gerçekleştirdi.
İYİ Parti Samsun Gençlik Kolları Başkanlığı’na atanan Oğuzhan Yüksel siyasetin içerisinde büyüyen ve yetişmiş bir genç olarak yer aldı. Kızılay eski başkanlığı ve eski bir siyasetçi olan rahmetli Bahattin Yüksel’in oğlu olan Oğuzhan Yüksel babasından gördüğü siyaset anlayışı ile İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanı olarak siyaset bayrağını büyük bir onur ile taşıyacağını ifade etti.
GENÇLİK İLK TOPLANTISINI YAPTI
İYİ Parti Samsun İl Başkanlığında düzenlenen gençlik ile ilk tanışma toplantısı yoğun ilgi gördü. Başkan Oğuzhan Yüksel, “İYİ Parti daha kurulalı birkaç ay oldu, görüyorum ki halkın İYİ Parti’ye çok ihtiyacı var ve büyük umutlar besliyorlar. Bu umutları boşa çıkartmamak için elimizden gelenin hep bir fazlasını yapmamız gerekiyor. Görüyorum ki gençlik gelecek kaygısı içerisinde. Okullarını bitirdikten sonra eskiden olduğu gibi kimse mesleğini eline alamıyor ve kimse mezun olduğu bölümden işe giremiyor. Sokaklarımız okumuş ama bir iş sahibi olamamış geçim kaygısına düşüp kendi kabiliyetlerinden uzak işler yapmak zorunda kalan gençlerle dolu. Biz bu gençliğin kaygı dolu karanlık günlerden kurtulmasını ve İYİ Parti’nin güneşi altında buluşan gençliğin yeniden umuduyuz. Düzenlediğimiz bu ilk tanışma toplantısında arkadaşlarımız birbirini ve bizlerde arkadaşlarımızı tanıma fırsatı bulduk. Hoş bir sohbet edasında geçen ilk toplantımızda arkadaşlarımızın bizlere göstermiş olduğu yoğun ilgiye çok teşekkür ediyorum. Toplantılarımız her defasında daha fazla katılım ile süreceğine inancım sonsuz” diye söyledi.
İYİ GENÇLİK YÖNETİMİ OLUŞTURULACAK
Göreve atandığı günden bu yana gençlik kolları teşkilatlanması hakkında çalışmalarda bulunan İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Yüksel, “İYİ Parti Olağanüstü Büyük Kurultayı’ndan sonra Samsun Gençlik kolları teşkilatlanma sürecine başlayacağız. İYİ Parti gençleri İYİ gelecek için bizlerle mücadele edecek” diye konuştu.

  • Adınız ve Soyadınız

  • E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)

  • Yorumunuz

© 2014 Şok Haber Tüm Hakları Saklıdır.