GEÇİTLERDE BASKI BETON ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

10 Mart 2016 - 15:25

Samsun Hafif Raylı Sistem güzergâhında bulunan hemzemin geçitlerde yaklaşık başlayan ve hemzemin geçitlerdeki geçişlerin daha konforlu ve trafiğin güvenliğinin sağlayarak trafik akışını hızlandırmak için yapılan baskı beton çalışmaları devam ediyor.
Samsun Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri tarafından geçtiğimiz hafta başlayan ve eş zamanlı sürdürülen çalışmalarda Samsun Hafif Raylı Sistem Atakent İstasyonu ve Körfez İstasyonu hemzemin geçitlerinde baskı beton uygulama çalışması tamamlanarak hemzeminin geçitler trafiğe açıldı. Hava şartları nedeniyle çalışmalara bir süre ara verilmesinin ardından baskı beton uygulama çalışmaları tamamlanarak Atakent İstasyonu ve Körfez İstasyonu hemzemin geçitleri araç trafiğine açıldı.
Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa YURT “Samsun Hafif Raylı Sistem güzergâhı üzerinde bulunan sekiz hemzemin geçitte yapılan çalışmalarda sona gelindi. Kalan en önemli iki hemzemin geçit olan Türkiş ve Ömürevleri hemzemin geçitleri ile ilgili çalışmalar ise planlandı. Hafta sonu yapılacak olan ÖSYM sınavı ve meteorolojiden edindiğimiz olumsuz hava şartı bilgisi nedeniyle çalışmalara şuan ara verildi. Hava koşullarının uygun olması halinde mart ayı içerisinde hemzemin çalışmalarının tamamlanmasını hedefliyoruz” dedi.

  • Adınız ve Soyadınız

  • E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)

  • Yorumunuz

© 2014 Şok Haber Tüm Hakları Saklıdır.