logo

ER YA DA GEÇ TÜM ŞEHİTLERİMİZİN İNTİKAMI ALINACAK

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, “Vatan uğruna canını hiçe sayan fedakâr şehitlerimizden ve gazilerimizden Allah razı olsun” dedi.
Geçtiğimiz hafta şehadet şerbetini içen Samsunlu Jandarma Uzman Onbaşı Adem Güven için Hastanebaşı Camii’nde okutulan Mevlid-i Şerif’e katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, memleketin müdafaasında büyük görev üstlenen güvenlik güçlerine kolaylıklar diledi.
HER ŞEHİT HABERİNDE SON OLSUN DİYORUZ
Bugüne dek ebediyete uğurlanan şehitlerin haklarının ödenmeyeceğini vurgulayan Başkan Şahin, “Bu memleket bugünlere gelene dek binlerce vatan evladını şehit verdi. Binlerce vatandaşımızda gazi oldu. Tarihi kahramanlıklarla dolu olan ülkemizin bu günlere gelmesinde şehitlerimizin ve gazilerimizin canla başla mücadeleleri yer almaktadır. Her şehit haberinde son olsun diyoruz. Ama teröristler hiçbir zaman boş durmuyor. İnşallah devletimiz bunların sonu gelene kadar istikrarlı bir çalışma yürütecektir. Er ya da geç tüm şehitlerimizin intikamı alınacak” dedi.
Samsun Valisi Osman Kaymak, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül’ünde katıldığı Mevlid-i Şerif’in ardından Şehit Jandarma Uzman Onbaşı Adem Güven’in baba ocağına giderek ailesiyle bir araya geldi.
Köksal ÖNER
şokhaber.net

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?