logo

ENGELLİ KOORDİNASYON MERKEZİ HİZMETİ GİRDİ

Engelli Koordinasyon Merkezi faaliyetlerine başladı. Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’in katılımlarıyla engelli dernekleri ile ilk toplantısını yaptı.
Düzenli olarak toplantıların yapılması ve her toplantının gündem dâhilinde gerçekleştirilmesi karara bağlandı. Toplantılarda alınan kararların uygulanması sağlanacak ve bir sonra ki toplantıda ise değerlendirilmesi yapılacak. Ayrıca Bafra Belediyesi’nin aldığı engelli ulaşım aracı da engellilere hizmet vermeye başladı. Engelli vatandaşlar Başkan Şahin’e hizmetleri için teşekkür ettiler.
DÜZENLİ OLARAK TOPLANTILAR YAPIYORUZ
Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada, “Hedefimiz sevgi, saygı, birlik ve beraberlik içinde engelli insanlarımıza hizmet etmek, hayatı paylaşmak ve engelleri ortadan kaldırmaktır. Bu amaçla engelli koordinasyon merkezimizi kurduk. Engelli ulaşım aracı aldık. Düzenli olarak toplantılar yapıyoruz. İlk toplantımızda umumi tuvaletlerimizin ve camilerimizde ki tuvaletlerimizin engellilerimizin kullanımına uygun ilaveler yapmak olacaktır. Bunun ilk çalışmasını şehir merkezimizde yapacağız. Ayrıca müftülüğümüz ile görüşmeler yapılacak. Biz de destek olacağız” diye konuştu.
ÇOK GÜZEL BİR ŞEKİLDE HİZMET VERMEKTEDİR
Engelli aracımız, engellilerimize hastanelere gitmelerinde, konferans ve sosyal etkinliklere katılmalarında ve acil durumlarda hizmet vermeye başladığını hatırlatan Başkan Şahin, ”Toplantılarımız düzenli olarak devam edecektir. Engelli Koordinasyon Merkezimiz, Sosyal İşler ve Yardımlar Müdürlüğümüz bünyesinde çok güzel bir şekilde hizmet vermektedir. Merkezimizde ki görevli kardeşimiz organizasyonları başar ile yürütmekte ve engelli kardeşlerimize yardımcı olmaktadır. Hep birlikte hayatı paylaşacak ve sevgiyle yürüyeceğiz“ dedi.
Köksal ÖNER
şokhaber.net

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?