logo

El birliği ile ülkemizi yeniden toparlayacağız

İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı Bedri Yaşar, saha çalışmalarını sürdürüyor. Esnaf gezilerini sürdüren ve vatandaşlarla sohbet eden Yaşar, “Halkımız bu seçimlerde İYİ Parti’ye oy vererek bu gidişe dur diyecek. El birliği ile ülkemizi yeniden toparlayacağız” dedi.
İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı Bedri Yaşar, 24 Haziran seçimleri öncesi saha çalışmalarını sürdürüyor. Bedri Yaşar, Cedit Mahalle’sinde esnaf ve vatandaşla bir araya geldi. Mahalle sokaklarını tek tek gezen Yaşar, vatandaşın sorunlarını dinledi. Mahalle esnafları, “İşletmelerini ayakta tutmak konusunda büyük zorluk yaşadıklarını, bozulan ekonomik dengelerin ve çöken ülke ekonomisinin ilk darbeyi esnafa vurduğunu, birçok esnafın kepenk kapatmamak için direnecek güçlerinin artık kalmadığını’’ ifade ettiler.
ARTIK BİR ALTERNATİF VAR
Bedri Yaşar yaptığı açıklamada, “Gittiğimiz her yerde aynı şikâyetler ile karşılaşıyoruz. Hükümeti senelerdir tüm uyarılarımıza karşı yaptığı yanlışlar ülkeyi bitme noktasına getirmiş durumda. Bunu biz değil vatandaşın kendisi söylüyor.  Halk artık alternatifi olmayan bir çaresizlik içerisinde değil. İYİ Parti’nin kurulması ile birlikte vatandaşın gözünde yeni bir umut ışığı belirdi. Onların göstermiş olduğu teveccüh bizi daha çok çalışma, daha çok hizmet etmek konusunda kamçılıyor. Allah’ın izni ile hepimiz 24 Haziran’dan itibaren gözümüzü farklı bir Türkiye’ye açacağız. Halkımız bu seçimlerde İYİ Parti’ye oy vererek bu gidişe dur diyecek. El birliği ile ülkemizi yeniden toparlayacağız” dedi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?