logo

ÇİLHANE MAHALLESİNDE ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Çilhane Mahallesi’nde devam eden kaldırım ve asfalt çalışmalarında incelemelerde bulundu.
Bafra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince, Bafra Çilhane Mahallesi Narlı, Ağaçlı, Eğri, Papatya, Seyit Ali, Kurultay ve Şehit İsa Kurt Sokaklarında kaldırım ve yol asfaltlama çalışması başlattı.
HER MAHALLEYE EŞİT HİZMET GÖTÜRÜYORUZ
Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Bafra Belediyesi olarak ilçemizde ciddi bir kaldırım ve asfalt çalışması başlattık. Bu çalışmalarımız hava şartlarına bağlı olarak devam ediyor. Çilhane Mahallemizde bulunan 7 sokağımızda Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizce kaldırım ve asfaltlama çalışması yapılmaktadır. Sokaklarda şu an öncelik olarak kaldırım çalışmaları akabinde ise asfaltlama yapılacaktır. İlçemize hizmet için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz” dedi.
MUHTAR İŞLER’DEN BAŞKAN KILIÇ’A TEŞEKKÜR
Mahallenin her bir sokağına yapılan hizmetten dolayı memnuniyetini dile getiren Çilhane Mahallesi Muhtarı Kemal İşler, “Mahallemiz, şehrin merkezinde olan bir yerdedir. Belediye Başkanımız Sayın Hamit Kılıç ile yaptığımız istişareler doğrultusunda, 7 adet sokağımızın kaldırım ve yol çalışmaları başladı. Mahallemize yapılan hizmetlerden dolayı şahsım ve mahalle halkım adına, Belediye Başkanımız Hamit Kılıç’a, Fen İşleri Müdürlüğüne ve ekiplerine sonsuz teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek Fen İşleri ekiplerinden bilgi alan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, mahalle sakinleriyle de sohbet ederek, isteklerini dinledi.
Köksal ÖNER
şokhaber.net

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?