logo

ÇAYCUMALARIN YENİ YILI KUTLADI…

AK Parti Çaycuma Belediye Başkan aday adayı Ahmet Güral Karayılmaz yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayımladı. Karayılmaz, yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi; “Dört mevsimin ayrı bir güzellikle yaşandığı Çaycumamiz’da Bu soğuk kış günlerinde yüreğimizi ısıtan umudumuzla; üzüntüleri ve sevinçleri ile geride bıraktığımız 2018 yılını yeni bir yıl, yeni bir umut, yeni bir heyecanla karşılamaktayız“ dedi.
AK Parti Çaycuma Belediye Başkan aday adaylığı için yürütmekte olduğu Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevinden ayrılan Ahmet Güral Karayılmaz, “Dünümüzü unutmadan bu günümüzün kıymetini bilerek yarına umutla yürümenin inancındayız. Doğamıza insanımıza hoşgörülü huzur çerçevesinde yaşanabilir bir Çaycuma için hizmet etme zorunluluğunda olduğumuzun bilincindeyiz. Hedeflerimize Sizlerin de desteği ile el ele vererek kardeşlik içinde emin adımlarla yürüyeceğimize inanmaktayım“ dedi.
HİZMET ETMEKTEN GURUR DUYACAĞIMIZ
İçimizdeki hiç azalmak bilmeyen hizmet aşkımızla her bir günümüzü dolu dolu  geçiriyor  vurgusu yapan Karayılmaz, “Çaycuma’mıza yeni bir çehre kazandırma yolunda proje ve yatırımlar gerçekleştirmeyi planlıyoruz. En büyük destekçimiz olan sizlerden aldığımız güçle, bu hizmet yolunda gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Hizmet etmekten gurur duyacağımız vatan toprağımızın, her karışının üstünde yaşayan tüm vatandaşlarımızın yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, ülkemizde sevginin, barışın, saygının hâkim olduğu bir yıl dilerim” diye konuştu.
Köksal ÖNER
şokhaber.net

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+4 = ?