logo

BÜYÜK BİR BAŞARI ELDE ETTİLER

Çarşamba İlkumut Özel sporcular Gençlik ve Spor Kulübü Antrenörü Yasin Çubuk, genel kaptan Ulaş Tırıc sporcular Hasan Semiz, Hüseyin Semiz, Görkem Aladağ, Özhan Talay, kazandıkları madalyalarla birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü İlkay Aydın’ı makamında ziyaret ettiler.
SPORCULARIMIZ BİZİ GURURLANDIRDI
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü İlkay Aydın, “Türkiye özel sporcular spor federasyonunun  faaliyet programında yer alan ve 15-17 Mart 2016 tarihlerinde Antalya’da düzenlenen,3’üncü Bölge Atletizm Şampiyonasında İlkumut Özel sporcular Gençlik ve Spor Kulübü sporcularından Hasan Semiz 200 metre koşu ve cirit atmada 1’inci  Hüseyin Semiz 400 metre  koşu 1’inci ve uzun atlamada 2inci olurken Görkem Aladağ disk atmada 1’inci ve 100 metrede. 3’üncü oldu. Özhan Talay ise üç adım atlamada 1inci olarak toplamladı.5 altın, 1 gümüş ve 1 bronz madalya almaya hak kazandılar” diye konuştu.
88 SPOR KULÜBÜNDEN 408 SPORCU KATIDI
Antalya da yapılan Atletizm 3. bölge Akdeniz, Karadeniz şampiyonasına 88 spor kulübünden 408 sporcu ve antrenör katıldığını belirten Müdür Aydın, “Şampiyonaya Samsun ilimizi ve ilçemizi temsil eden İlkumut özel sporcular gençlik ve spor kulübü sporcuları 5 altın 1 gümüş 1 bronz madalya kazanarak büyük başarı elde ettiler Kulüp başkanı Ahmet Yılmaz’ı, Antrenör Yasin Çubuk ’ve sporcularını tebrik ediyorum ve bundan sonraki şampiyonalarda da başarılarının devamını diliyorum “dedi. Sporculara bir takım hediyeler verdi.
Köksal ÖNER
şokhaber.net

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?