logo

BU HAFTAKİ MAÇIMIZA BAKIYORUZ

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 4’üncü Grupta mücadele eden diğer temsilcimiz Lâdik  Belediyespor’un Teknik Sorumlusu Eyüp Narşap, “Deplasmandan Safranbolu  Belediyespor maçı galibiyeti ile donduk. Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetlerispor maçına bakıyoruz“ dedi.
OYUNUN KONTROLÜNÜ ELİMİZDE TUTUK
Safranbolu Belediyespor karşısında aldıkları üç puanı değerlendiren Lâdik Belediyespor’un Teknik Sorumlusu Eyüp Narşap, “Maç öncesi düşündüklerimiz rakibimizin karşısında  sahaya yansıtarak maça başladığımız dakikalardan  itibaren oyunu kontrollü  ekimizde tutarak mücadelemiz sürdürdük. Atığımız gollerin yanı sırada kaçırıldığımız gollerde oldu. Galip geldiğimiz için mutluyuz ve oyuncularımı yürekten kutluyorum” şeklinde konuştu.
SON GÖREVİMİZİ YERİNE GETİRECEĞİZ
Son Doksan dakikayı Lâdik Belediyespor’un adına yakışır bir şekilde yerine getireceklerini vurgulayan Turcu Beyazlı ekibin Teknik Sorumlusu Eyüp Narşap, ”Rakiplerimizin karşısında aldığımız güzel galibiyetler sonucunda takımızı bu noktaya getirdik. Bunları yanı sıra hakem hataları nedeniyle bazı maçlarımız beraberlilerle sonuçlandı. Bizim asıl hedefimiz bu hafta sonu sahamızda karşılaşacağımız Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetlerispor maçı bizim için önemli iyi hazırlamak zorundayız” ifadelerini kullandı.
Köksal ÖNER
şokhaber.net

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?