logo

BORSAN GRUP’TAN YILPORT SAMSUNSPOR’A ZİYARET

Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak ile TFF eski Yönetim Kurulu Üyesi ve Samsunlu işadamı Galip Asal, Yılport Samsunspor’u  ziyaret etti.
SON GELİŞMELER DEĞERLENDİRDİ
Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak ile TFF eski Yönetim Kurulu Üyesi ve Samsunlu işadamı Galip Asal, Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık ve ikinci Başkan Tahsin Raci Kosif’le kulübün son gelişmelerini değerlendirdi. Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyarette Başkan İsmail Uyanık, göreve geldikleri günden bu yana yapılanlar hakkında bilgiler verdi.
ENİ YAPIYA DESTEK VERİYORUZ
Ziyaretin ardından Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, “İsmail Uyanık başkanı ziyarete geldik. Zaten ilk günden bu yana sürekli temas halindeyiz. Yeni oluşum Samsun ve Samsunspor için önemli bir fırsat. Yılport gibi Samsunumuzun yüz akı bir holdingin İsmail Uyanık’la beraber Samsunspor’u alması ve yönetmesi büyük bir şans. Biz de elimizden geldiği kadar yeni yapıya destek veriyoruz. Bu oluşumdan iyi şeyler bekliyoruz, inşallah da iyi şeyler olacak” dedi.
BAŞIMIZIN ÜZERİNDE YERLERİ VAR
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, “Eski dostlar burada. Güzel bir sohbet ortamı var. Bir avuç Samsunspor sevdalısı, başka noktalarda görünse bile Samsun ve Samsunspor sevdası bizi ortak noktalarda buluşturuyor. Başımızın üzerinde yerleri var. Borsan Grup’a bağlı Haber Medya Grubu ile ortak bir çalışmamız da var. Samsunspor markasını yüceltmekte, Samsun şehrinin imajını yüceltmekte işbirliği içindeyiz. Kendilerine ziyaret ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Köksal ÖNER
Şokhaber.net

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?