BEDRİ YAŞAR İLÇE VE KÖYLERİ KARIŞ KARIŞ GEZİYOR

19 Haziran 2018 - 19:46

İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı Bedri Yaşar, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Yaşar, Tekkeköy ve Ayvacık ilçelerinde vatandaşla bir araya geldi. Esnaf ziyaretlerinde esnafın sorunları ve beklentileri konuşulurken, esnaftan ve halktan Bedri Yaşar’a yoğun ilgi dikkat çekti.
HALKIMIZIN SORUNLARINI BİLİYORUZ
Esnaf ziyaretlerinin ardından vatandaşlarla da sohbet eden İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı Bedri Yaşar, halkla sohbet ederek parti politikaları ve İYİ Parti’nin 24 Hazirandan sonra iktidar olduğunda sorunları ivedilikle nasıl çözeceklerini anlattı. Vatandaşlarla sohbet eden Bedri Yaşar, “Halkımızın sorunlarını biliyoruz. İYİ Parti iktidarında herkesin yüzü gülecek. Esnafımız, emeklimiz, memurumuz, işçimiz, iş adamımız tüm kesimleri mutlu edecek parti politikalarımızı 24 Hazirandan sonra ivedilikle hayata geçireceğiz” dedi.
HALKIMIZLA BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ
Vatandaşın artık değişim istediğine dikkat çeken İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı Bedri Yaşar, “25 Haziran’da bölgemizin ve ülkemizin sorunlarını beraber çözeceğiz. Şefkat, merhamet ve adaletin her zaman lazım olduğunu bu konuda ülkemizin 81 milyon renk, ırk ve din ayrımı yapmaksızın herkesin doğuştan rabbimin verdiği haklarını akıl, can emniyeti, inanç, ırz ve namus emniyetinin emeğini koruyarak yaşanabilir bir Türkiye kuracağız. Halkımızdan sadece destek bekliyoruz” İfadelerini kullandı.

  • Adınız ve Soyadınız

  • E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)

  • Yorumunuz

© 2014 Şok Haber Tüm Hakları Saklıdır.