logo

BAŞKANLARDAN BAFRA’YA ÇOCUK PARKLARI

Bafra Belediye Başkanı Zihni Belediyemiz ile Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin birlikte yaptığı çalışma ile Gaziosmanpaşa, Kemalpaşa ve İsmetpaşa Mahallelerimizde ki çocuk oyun parklarının yapımı devam ediyor” dedi.
Parklarda yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Bafra Belediye Başkanı Zihni. Parkların yer tahsisleri belediyemiz tarafından yapıldı. Ayrıca parklarda ki zemin iyileştirme, kaldırım hizmetleri ile ağaçlandırma ve bitkilendirme çalışmaları yapılmaktadır” dedi.
İLÇEMİZE 32 ÇOCUK OYUN PARKI KAZANDIRMIŞ OLUYORUZ
Samsun Büyükşehir Belediyemiz ile işbirliği içinde çocuklarımıza yönelik parklar yaptırdıklarını dile getiren Başkan Şahin, ”Yapılan bu çalışmaları tamamlayıp baharla beraber geleceğimizi teslim edeceğimiz çocuklarımızın buralarda oynamasını ve eğlenmesini istiyoruz. Çocuk oyun parkları kurma kapsamında yeni mahalle olan köylerimizle beraber 2 yıl içinde ilçemize 32 çocuk oyun parkı kazandırmış oluyoruz. Bu parkların Bafra’mıza ve mahallelerimize hayırlı olmasını diliyorum. Bu çalışmaların yanında ilçemizin çeşitli bölgelerinde asfalt yama çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Baharla beraber bu çalışmalarımız çok daha fazla yoğunlaşacaktır” diye konuştu.
Köksal ÖNER
şokhaber.net

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+5 = ?