logo

BAŞKAN ŞAHİN YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin beraberinde Belediye Başkan yardımcısı Fikret Vatansever, Fen İşleri Müdürü Hüseyin Özdamar ve İmar müdürü Mümin Erkoç ile birlikte çalışmaları yerinde inceledi.
Bafra Belediyesi ve Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin ortak çalışması sonucunda Kanlıgüney, Doğankaya, Kuşçular, Çataltepe, Ortadurak, Osmanbeyli, Sarıçevre, Sarıkaya, Doğanca, Yeşil yazı, Tütüncüler, Barış mahallerimizde ki stabilize olan yollarda 25 bin ton malzeme serilmesi ile 150 km dağ malzemesi serme sıkıştırma çalışması yapıldı.
12 MAHALLEMİZDE ÇALIŞMALARI YÜRÜTÜYORUZ
İncelemelerden sonra açıklamada yapan Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, “Samsun Büyükşehir Belediyemiz ile ortak bir çalışma yürütüyoruz. Bu çalışma ile şu anda 12 mahallemizdeki stabilize yollarımıza 25 bin ton dağ malzemesi serdik. 150 kilometrelik bir çalışmayı yaptık. Bu çalışma ile stabilize yollarımızın asfaltlama için alt yapısı da gerçekleştirmiş olduk. Buralarda geçmişte çakılama yapılıyordu. Biz şimdi bunu aştık. Dağ malzemesi ile yol sağlamlaştırmayı gerçekleştiriyoruz. Belediyemizin ilgili birimleri, personelleri ve iş makineleri çok yoğun bir şekilde 12 mahallemizde çalışmaları yürütüyoruz Çalışmaları yerinde inceledik. Çalışan personellerimizle beraber olduk.  İlçemize ve insanlarımıza hizmet etmek için tam bir seferberlik halindeyiz. Bunu her zaman kendimize destur edindik. Biz milletimize, hemşerilerimize hizmet ettikçe mutlu oluyoruz” dedi.
Köksal ÖNER
şokhaber.net

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?