BAŞKAN ŞAHİN ASFALT ÇALIŞMALARINA ARA VERMİYOR

06 Nisan 2018 - 14:24

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, “İlçemizde asfalt çalışmaları için start verdik. Çalışmalar, mevsimsel şartlar nedeniyle ilk etapta asfalt yama ve bakım olarak başladık” dedi.
Ayrıca Türbe ve Sarpın mahallelerinde yol ve çakıllama faaliyetlerinin yapıldığını belirten Başkan Şahin,” Beton yol ve kaldırım çalışmaları ise Yaşar Doğu ve Alaçam Caddesinde devam edecek. 12 mahallede başlatılan yol sağlamlaştırma çalışmaları ise tamamlandı. Bu kapsamda 25 bin ton dağ malzemesi ile 150 kilometre stabilize yollarında dağ malzemesi ile yollar yapıldı” dedi.
2 BİN 6 YÜZ KİLOMETRE YOLUMUZ VAR
Çalışmalar hakkında bilgiler veren  Başkan Şahin “İlçemizde yol problemini azalttık. Bu yaz problemi hemen hemen tamamen bitireceğiz. Hem şehir merkezimizde hem de yeni mahalle olan köylerimizde yol seferberliğimiz devam edecek. Bu çalışmalarımıza hiç ara vermiyoruz. 2 bin 6 yüz kilometre yolumuz var. Bu çok uzun bir mesafedir. Uzunluğuna bakmadan çalışıyoruz. Son olarak 12 mahallemizde 25 bin ton dağ malzemesi ile 150 kilometre yolumuzu sağlamlaştırdık. Türbe ve Sarpın Mahallemizde çakıllama yaptık. Baskı beton yol ve kaldırım çalışmaları devam edecek. Bafra Belediyesi veya Samsun Büyükşehir Belediyesi hizmet alanına girip girmediğine bakmadan ana caddelerimizde ilk etapta yama ve bakım çalışmaları yapıyoruz. Tam olarak asfalt yapma mevsimi başladığında ise asfalt ve kaldırım çalışmaları, yeni mahallelerimizde beton ve satıh kaplama asfalt çalışmaları yapacağız“ diye konuştu.

  • Adınız ve Soyadınız

  • E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)

  • Yorumunuz

© 2014 Şok Haber Tüm Hakları Saklıdır.