logo

BAFRALI BABA- KIZIN ÖRNEK SAMSUNSPOR AŞKI!

Bu yıl Türkiye 2. Ligi Beyaz Grup’ ta mücadele eden ve şampiyonluk adaylarından olan Yılport Samsunspor’ un taraftar ve hayranları ile Samsunspor aşkı bitmek bilmiyor.
Sadece Samsun ilinde değil; sevgisi tüm yurda dalga dalga yayılan Samsunspor’ un; Bafra’daki baba ile kızının sevgileri tüm ilçeye ve yurda örnek oldu.
Bafralı işadamı Ramazan Güngör ile kızı Yüsra’nın Samsunspor sevgisi, görenlerin takdirini kazanmaya devam ediyor.
Ramazan Güngör’ ün 10 yaşındaki; Bafra Aday Okulları ( Aday Ortaokulu 2. Sınıf ) öğrencisi kızı Yüsra Nisa Güngör; evlerinin bir odasını Samsunspor bayrak, flama ve resimleriyle süsledi.
Yılport Samsunspor’un maçları için statlara da giden baba- kızın bu ailece olan Samsunspor sevgisi dikkat çekip takdir görüyor.
Yüsra Nisa Güngör, evlerinin Samsunspor köşesinden yaptığı video yayınıyla bir anda sosyal medyada yoğun bir ilgi gördü.
Yüsra’nın babası, işadamı Ramazan Güngör de “Kızımın ve tüm aile fertlerimizin bu Samsunspor sevdası ölene kadar bizde yaşayacak ve bu yıl inşallah önce 1. Lig’e; ardından da Süer Lig’ e yükseleceğiz inşallah” derken; Kızı Yüsra da “Samsunspor sevgisini yüreğimden hiç kimse söküp alamaz, en büyük Samsunspor” şeklinde duygu ve düşüncelerini dile getirdi.
Haber: Oktay Zerrin- Bafra
şokhaber.net

Bizde samsun spor aşkı çocuklarımızın kalbine yazılır

Ramazan Güngör paylaştı: 9 Ekim 2018 Salı

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+5 = ?