logo

BAFRA TSO BİR SEÇİM DÖNEMİNİ DAHA GERİDE BIRAKTI

Pazar günü Meslek Komitesi üyelerinin seçimiyle başlayan seçim maratonu, Çarşamba günü Meclis Başkan ve Başkan Vekilliklerinin seçimi ve Bugün itibariyle de Yönetim Kurulu Başkan ve Üyelerinin seçimiyle sona erdi.
Göreve devam eden Başkan Göksel Başar seçimlerin ardından yaptığı açıklamada; Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu olarak Bafra’ ya hizmeti ilke edinen bir anlayışla bugüne kadar yapmış olduğumuz proje ve çalışmaların birçoğunu hayata geçirmiş olmaktan ziyadesiyle mutluyuz.
Ülkemize ve bölgemize daha fazla hizmet edebilme amacıyla devam eden proje ve çalışmalarımızı tamamlamak için bir hizmet dönemine daha talip olduk ve değerli üyelerimizin taktiriyle yeniden Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimine layık görüldük. Demokrasinin tam anlamıyla işlediği bu süreçte elde ettiğimiz başarı bugüne kadar yaptığımız hizmetlerin üyelerimiz tarafından takdir edildiği ve çalışmalarımıza devam etmemiz hususunda güvenlerinin bir göstergesidir. Bu sonuç üyelerimizin sağduyusunun bir zaferidir.
Camiamızın bize gösterdiği güvene layık olarak Bafra, Alaçam, Yakakent ve 19 Mayıs ilçelerimizin ve üyelerimizin sorunlarını, bu sorulara ilişkin talep ve önerilerini her platformda dile getirmeye ve çözüm gayretinde olmaya devam edeceğiz.
Meclisimiz Ve Yönetim Kurulumuz ile Tüm Çalışma Arkadaşlarımızın Yaratacağı Heyecanla Her Geçen Gün Hedeflerimizi Biraz Daha Büyüterek Üstlendiğimiz Sorumluluğu Yerine Getireceğiz.
Seçim sürecinde bize destek veren vermeyen tüm üyelerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Ayrıca seçimlerin sükûnet içinde geçmesinde büyük emeği geçen başta İlçe Seçim Kurulu Başkanı ve Sandık Kurulu Görevlilerine, Bafra Emniyet Müdürü ve Personeline, seçimler süresince seçim sonuçlarını halkımıza yansıtan değerli Basın Mensuplarımıza, seçim sürecinde yoğun çalışma temposuyla çalışarak seçimin eksiksiz olarak tamamlanmasında gayret gösteren Odamız Genel Sekreteri ve Personeline, Meclisim, Yönetim Kurulum ve Şahsım adına şükranlarımızı sunarım.
YÖNETİM KURULU BAŞKANI
GÖKSEL BAŞAR
YÖNETİM KURULU ÜYELERİ
ERKAN MUSTAFA TOKUR
COŞKUN ATASOY
İBRAHİM SÜZEN
İSMAİL KULOĞLU
KENAN KALAY
SAMİ CÖMERT
MECLİS BAŞKANI
Nur AYDINER MERAL
MECLİS  BAŞKAN YARDIMCISI
Kemal BEKAR
Kazım Atakan ALAÇAMLI
MECLİS KÂTİP ÜYE
Cahit MÜDERRİSOĞLU
GENEL KURUL DELEGELİĞİ
MUSTAFA ÖCAL
ABDULLAH BÜLBÜL
HESAPLARI İNCELEME KOMİSYONU ÜYELERİ
SİNAN ŞENOCAK
METİN DİNGİL
MUSTAFA ÇAĞLAYAN
DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ
ÜMİT ŞAHİN
NEJAT ÇUHACI
YUSUF ÖZÇELİK
CENGİZ KALAY
YASEMİN KINIK
OSMAN ENGİZ

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+6 = ?