AZERBAYCAN-TÜRKİYE JUDO ORTAK KAMPI SAMSUN’DA BAŞLADI

01 Aralık 2018 - 11:51

Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Erkan Özcan ve Spor Şube Müdürü Süleyman Demirtaş, 24 Kasım 2018 tarihinde Canik Tohm Antrenman Salonunda Samsun TOHM ve Azerbaycan Judo sporcularının katılımı ile başlayan ortak çalışma kampını ziyaret etti.
TÜM SPORCULARA BAŞARILAR DİLEDİK
Azerbaycan Judo Milli Takımı Antrenörü Zaur Babayev, Bakü Judo Olimpiyat Merkezi Antrenörü Aslan Hacıyev  ve Arjantinde düzenlenen Gençlik Olimpiyatlarında Olimpiyat Şampiyonu olan Azerbaycan Judo sporcusu Talibov Vugar ile sohbet eden il Müdür Vekili  Erkan Özcan tüm sporculara başarılar dileyerek hatıra fotoğrafı çektirdi.
İLİMİZDE GÜZEL BİRLİKTELİĞİ SAĞLADIK
Samsun Tohm Teknik Direktörü Sebahattin  Zayimoğlu,”’Yıllık faaliyet programımız gereği planlanan bu ortak çalışma kampı, 24 Kasım – 02 Aralık 2018 tarihleri arasında, TOHM antrenman salonumuzda, Samsun TOHM, Azerbaycan, Konya TOHM ve bazı illerden gelen sporcuların katılımları ile başladı.Yeni sezon öncesi, özel antrenman periyodunda, verim artırma,  sporcuların son durumlarını izleme imkanı bulacağımız bu kampın,  amaçlanan hedeflere  katkısı önemlidir. Teknik ekip olarak tüm katılımcılara başarılar diliyoruz” dedi.
Köksal ÖNER
şokhaber.net

  • Adınız ve Soyadınız

  • E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)

  • Yorumunuz

© 2014 Şok Haber Tüm Hakları Saklıdır.