Ayvacık Ak Parti İlçeden Belur’a Ziyaret

13 Mart 2018 - 17:14

Ayvacık AK Parti İlçe Başkanlığına seçilen Kemalettin Gökçe ve yönetim kurulu üyeleri, yeni Kadın Kolları Başkanı ve Gençlik Kolları Başkanı ile üyeleri, Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur’u makamında ziyarette ettiler.
İlk olarak İlçe Kaymakamı Kemal Ülkü’yü makamında ziyaret eden Ak Parti İlçe Teşkilatı daha sonra Belediye Başkanı Mustafa Belur’u makamında ziyaret ettiler.
Ayvacık Ak Parti  İlçe Başkanı Kemalettin Gökçe ve Ayvacık Belediye Başkanı  Mustafa Belur konuşmalarında ‘birlik beraberlik’ mesajı verdiler.
Belediye Başkanı Mustafa Belur’u ziyarette bulunan Kemalettin Gökçe, “Bundan sonraki süreçte tüm yönetim kurulu üyelerimiz ve teşkilatımızın tüm mensupları ile birlikte ele ele, yan yana beraber Ayvacık’ımıza hizmet edeceğiz. Bizler her zaman destekçiniziz, sizlerin yanındayız. İnşallah İlçemiz için daha güzel çalışmaları hep birlikte inşa ederiz. Bize zaman ayırdığınız için teşekkür ediyorum” dedi.
Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Öncelikle başta İlçe Başkanımız Sn. Kemalettin Gökçe’yi  Yönetim kurulu üyelerini ve Kadın kollarını, Gençlik Kollarını tebrik ediyorum. İnanıyorum ki önümüzdeki günler çok daha güzel olacak. İnşallah hep beraber kardeşlik ve birlik beraberlik içinde 2019 yılındaki seçimleri de başarılı bir şekilde bitireceğiz. Birlik ve beraberlik içinde olmamız şart. Zaten bunun da olacağını biliyoruz. İnşallah Ayvacık’ımızın inşasına hep beraber katkı vereceğiz. Ak Parti teşkilatımıza nazik ziyaretinizden dolayı tekrar teşekkür ediyorum. Görevinizde başarılı olacağınıza kalpten inanıyorum” dedi

  • Adınız ve Soyadınız

  • E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)

  • Yorumunuz

© 2014 Şok Haber Tüm Hakları Saklıdır.