logo

ANAKENTSPORLU KANOCULAR ÜÇÜNCÜ OLDU

Tokat’ın Almus İlçesi’nde 13-14 Temmuz tarihleri arsında Deniz Kanosu Yarışları düzenlendi. Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor’un arasında olduğu  9 ilden 12 kulüp ve toplam 60 sporcu madalya için kürek çekti.
DERECEYLE İLE DÖNDÜLER
Samsun Büyüksehir Belediyesi Anakentspor Kulübü’nden K1 100 metrede Yahya Kemal Uslu üçüncü oldu. Zişan Malkoç, Bayanlar 1000 metrede ve Mix 1000 metrede dördüncü oldu. 500 metre  Bayanlarda Cangül Aslan dördüncü oldu. Mix’te ise  Cangül Aslan ve Onur Köse dördüncü sırada yer aldı. Toplam derece ile Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor Kulübü Kulüpler sıralamasında 3.’lük kupasını kazandı.
KADİR KOÇAK’A TEŞEKKÜR EDERİM
Samsun Büyüksehir Belediyesi Anakentspor Kulübü Antrenörü Zafer Benli, “Bize destek veren Samsun Büyüksehir Belediyesi Başkanı Sayın Zihni Şahin  ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor Kulübü Başkanımız Kadir Koçak’a teşekkür ederim.  Önümüzdeki yarışlarda daha çok çalışıp malzeme ve ekipman desteğiyle daha iyi yerlere geleceğimizin sözünü veriyoruz.  Sporcularımızı gösterdikleri başarıdan dolayı tebrik ederim” diye konuştu.
Köksal ÖNER
şokhaber.net

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?