logo

ALPASLAN MAHALLESİNDE ASFALT ARTIK SORUN DEĞİL

Bafra Belediyesi öncelikleri arasında yer alan asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Fen İşleri Müdürlüğü, ilçe merkezinde yer alan Alparslan Mahallesinde 4 Bin 5 yüz ton asfalt çalışması yaptı.
İlçede asfalt sorunu ortadan kaldırmak adına, yoğun bir tempo ile çalışan Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipleri tarafından Alparslan Mahallesinin tüm cadde ve sokaklarını asfaltladılar. Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç Alparslan Mahallesinde gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
ÇALIŞMALARIMIZI SIKI BİR ŞEKİLDE SÜRDÜRÜYORUZ
Asfaltı yapılmayan bir mahalleyi geride bırakmayacaklarını vurgulayan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç,” İlçemiz genelinde asfalt ve kaldırım konusunda eksiklerin ve beklentilerin farkındayız. İlgili birimlerimizle gerçekleştirdiğimiz program dâhilinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Söz konusu sorundan en çok mustarip olan mahallelerimizden biri olan Alparslan Mahallemizde asfalt çalışmalarımızı tamamladık. Aynı program ve yoğun bir tempo ile diğer mahallerimizde de çalışmalarımız sürecek. Muhtarlarımıza ve mahalle sakinlerimize sabır ve anlayışlarından ötürü teşekkür ediyorum” dedi.
MAHALLE SAKİNLERİ BAŞKAN’A TEŞEKKÜR ETTİ
Alparslan Mahallesinde, Ardıç sokak, Kasırga sokak, Filiz sokak, Gülşen sokak, Meriç sokak, Zümrüt sokak, Hilal 1. Sokak, Kırlangıç sokak, Oğuz Türkleri sokak, Şelale sokak, Köroğlu sokak, Tuna sokak, meyveli Aralığı, Bahar sokak, Atlas sokak, Kırlangıç 1. Sokak, Yurt sokak, Çiftlik 1.Geçidi, Çiftlik 6.Geçidi, Çiftlik 8.Geçidi, Valide Sultan sokak, Şehit Polis Ramazan Aslan sokak, Lale sokak ve Kısmet sokakta asfalt çalışmalarını tamamladı Alparslan Mahallesi sakinleri, özellikle çocuklar, yapılan çalışmalarla yazın toz kışın ise çamur derdinden kurtulduklarını belirterek Başkan Kılıç’a teşekkür ederken, Mahalle Muhtarı Murat Çağşur,” Önemli eksiklerimizden biri olan asfalt çalışmalarının mahallemizde bitmiş olması bizi oldukça sevindirdi. Belediye Başkanımız Hamit Kılıç nezdinde, yoğun bir tempo ile çalışmaları tamamlayan Fen İşleri Müdürü Gökhan Ünal ve ekiplerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Köksal ÖNER
şokhaber.net

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+2 = ?