logo

AK PARTİ SAMSUN İL TEŞKİLATINDAN SARICAOĞLU’NA ZİYARET

AK Parti Samsun İl Teşkilatı Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Ziyarete eski Adıyaman Milletvekilliği yapmış AK Parti Samsun İl Koordinatörü Mehmet Erdoğan, AK Parti Eski Samsun Milletvekili Fatih Öztürk, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Samsun İl Teşkilat Başkanı ve AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Salih Çelik, AK Parti Kavak İlçe Başkanı Bülent Yüksel, AK Parti Kavak İlçe Kadın Kolları Başkanı Ümmühan Aracı, AK Parti Kavak İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aziz Kanık geldi.
NEYİ VAAT ETTİYSEK YERİNE GETİRİYORUZ
Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu,” İlçemizde siz değerli başkanlarımızı ağırlamaktan büyük gurur duydum. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Sarıcaoğlu konuşmasına şu şekilde devam etti; “30 mart 2014 yerel seçimlerinden önce yapmış olduğumuz seçim çalışmaları kapsamında neyi vaat ettiysek şuan bunları bir bir yerine getiriyoruz. Vatandaşlarımızın bizlere olan güvenlerini asla boşa çıkarmayacağız tüm çabamızla ihmal edilen bu güzel ilçemizi yeniden şahlandıracağız. Belediyemizin bütçesi ile ilçemize bir şeyler yapabilmek imkânsız çünkü gelen miktar zorunlu giderlerimize ancak yetiyor. Bizde gerek Büyükşehir Belediye Başkanımız gerekse Bakanlarımızla sürekli irtibat halindeyiz ilçemize nasıl daha fazla hizmet getirebiliriz diye sürekli planlar yapıyoruz” diye konuştu.
İYİ NOKTALARA GELDİĞİNİ GÖRMEK GURUR VERİCİ
Anonsla işçi arandığını haberlerde okuduğunu söyleyen AK Parti Samsun İl Koordinatörü Mehmet Erdoğan konuşmasına şu şekilde devam etti; “Açıkçası bu benim göğsümü kabarttı çünkü ülkemizin gün geçtikçe çok daha iyi noktalara geldiğini görmek gurur verici bir şey. Kavak gibi mütevazı bir ilçenin bir anda Samsun’da en çok konuşulan ilçeler arasında olması da ayrıca bir başarı bu başarıda siz değerli Başkanımızın çok büyük emeği ve çabasının olduğunu çok iyi biliyoruz. Çalışmalarınızı yakinen takip ediyoruz.”
İLÇELERİNDE ÇOK GÜZEL ÇALIŞMALAR OLUYOR
Samsun İlçelerinin hemen hemen hepsinde çok güzel işler yapıldığını vurgulayan AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel şunları söyledi; “Samsunumuzun hemen hemen tüm ilçelerinde çok güzel çalışmalar oluyor. Şüphesiz ki Kavak bu zamana kadar ihmal edilmiş bir ilçe. Küçük yatırımlarla göz boyanmaya çalışılmış. Ancak AK Parti gücü Kavak’ta Başkanımız İbrahim Sarıcaoğlu ile hissedilmeye başlandı bile. Belediye Başkanımıza ve ekibine göstermiş oldukları bu azimli çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum.”
Köksal ÖNER

 

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?