logo

AK PARTİ İL TEŞKİLATINDAN AYVACIK’A ZİYARET

Ak Parti İl Başkanı  Muharrem Göksel, Ak Parti Samsun İl Koordinatörü 24. Dönem Adıyaman eski Milletvekili Mehmet Erdoğan ve Ak parti Samsun İl Teşkilat Başkanı Salih Çelik Ayvacık İlçesini ziyaret ettiler. Ak Parti İlçe Başkanlığında gerçekleşen ziyarete Belediye Başkanı Mustafa Belur, Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kızılkan, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Kemalettin Gökçe, Belediye Meclis Üyesi Cemal Güler, Ak Parti ilçe yönetimi ve partililer eşlik etti.
Teşkilat çalışmalarını incelemek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi almak ve istişarede bulanmak üzere gerçekleşen ziyarette Ak parti Samsun İl Koordinatörü Mehmet Erdoğan; “Geçtiğimiz seçimde teşkilatlarımızla uyum içinde çalışmalarımızın neticesini aldık. Güzel bir seçim dönemi geçirerek çok yüksek bir oy oranı yakaladık. Ak Partimizin kurulduğu günden bu yana teşkilatların desteğini hep gördük ve bu destek sayesinde birinci partisi olduk. Ayvacık halkı doğru ile yanlışı ayırt edebilen bir halk, hem ülkemiz hem de ilçemiz için yapılan hizmetleri görüyor ve gördükleri doğrultusunda hizmet edene hakkını sandıkta veriyor.  Belediye Başkanımız Mustafa Belur’a, Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kızılkan’a ve Ak Parti İlçe teşkilatına çalışmalarında göstermiş oldukları ilgi ve alaka için takdir ve teşekkür ediyorum.  Tüm çalışmalarımız Ülkemiz için” dedi.
Ak parti İl Başkanı  Muharrem Göksel Ayvacık ilçe yönetiminin çalışmalarına değinerek, “Samsun’umuza hizmet için çıktığımız yolda siz Ayvacık Ak Parti İlçe Yönetimi olarak her yerde partimizi en iyi şekilde temsil ettiniz ve etmeye de devam ediyorsunuz.  Son seçimde tüm yurtta olduğu gibi Samsun’da da tüm teşkilatlarımızla birlikte önemli bir başarı elde ettik. Ak Parti İktidarı ile ülkemizde, ilimizde ve Ayvacık İlçemizde yapılan çalışmaları apaçık görüyoruz. Başarı var diye durmak yok, çalışmalarımıza ara vermeden tüm teşkilat mensuplarımızla birlikte devam edeceğiz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.  Daha güçlü Türkiye için Samsun için Ayvacık için hep birlikte ilerleyeceğiz” dedi.
Ayvacık  Belediye Başkanı Mustafa Belur; “İlçemiz için hizmetleriyle gururlandığımız Ak Parti hükümeti ve iktidarının birer gönüllüsü ve mensubu olmak bizim için iftihar vesilesidir. Bir ve beraber olan siyasette kazanır. Bizler birliğimizi ve beraberliğimizi 1 Kasım seçimlerinde sandıktan çıkan oylarla çok net gösterdik. İlçemizde partimiz adına çalışmalarımızı sıklıkla yürütüyoruz. Halkımız tarafından partimize büyük bir sevgi seli var. Ayvacık halkı Ak Parti iktidarının gayretli çalışmalarının meyvesini her zaman toplayan bir ilçe bu nedenle her seçimde ilimiz genelinde sandıklardan hep birinci ilçe çıkıyoruz. İlçe halkımız bizlere güveniyor bizlerde Ak Parti ailesi olarak onların güvenini boşa çıkarmıyor gece gündüz çalışıyoruz. Bundan sonrada hem yerelde hem de genelde yapılacak tüm çalışmalara elimizden geldiğince katkı sağlamaya çalışacağız” dedi.
İlçedeki çalışmaların istişaresinin yapılmasının ardından Ak Parti İl Koordinatörü Mehmet Erdoğan ve Ak Parti İl Başkanı Muharrem Göksel ilçeden ayrıldılar.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+1 = ?