ADD, İYİ PARTİ’DE

06 Nisan 2018 - 19:04

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Samsun Şube Başkanı Işık Özkefeli yönetimiyle birlikte İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
SİYASİ PARTİ GÖZETMİYORUZ
Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Samsun Şube Başkanı Işık Özkefeli, olağanüstü kongrede güven tazeleyerek tekrar İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı görevine seçilen Ömer Süslü’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Süslü ve yönetiminin çalışmalarını özveriyle takip ettiklerini belirten ADD Samsun Şube Başkanı Işık Özkefeli, “Biz bu zamana kadarki tavır ve duruşumuzda bu ülkenin değişmez değerlerinin Atatürk ilkeleri üzerinden korunmasını savunduk. Bu yönde çalışmalar yapıyoruz. Ülkenin siyasi yapısı ve yaşanan olaylara da ayak uydurmak zorundayız. Bu ülkenin tekrar kuruluş ayarlarına dönmesi önceliğimiz. Bunun için siyasi parti gözetmiyoruz. Atatürk inkılap ve ilkelerini benimseyen herkese kapımız açık” dedi.
ÖZKEFELİ’YE DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, “Özellikle biz kız çocuklarımız için bu partideyiz. Çocuklarımızın geleceğinden endişe duyuyoruz. Önümüzdeki seçimler artık topyekûn bir milli mücadeleye döndü. Ve biz bu seçimi Sayın Meral Akşener ile alabiliriz. Sayın Akşener milli ve manevi değerlerine bağlı tam bir Atatürk hanımefendisidir. Ayrıca ülkede bir korku iklimi hâkim oldu. Ve tek korkmayan parti İYİ Parti’dir. Ak Parti de İYİ Parti’den korkuyor. Bizler Türk milletinin kurduğu bir partiyiz. Milletimizin milli ve manevi değerleriyle, Atatürk ilke ve inkılaplarıyla bire bir örtüşen bir siyasi hareketiz” diye konuştu. Ayrıca İYİ Parti Samsun İl Yöneticileri, Özkefeli’ye sürpriz yaparak doğum gününü kutladı. Özkefeli ise doğum günü mumlarını söndürürken, ‘Özgür, borçsuz demokrat bir Türkiye’ diledi.

  • Adınız ve Soyadınız

  • E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)

  • Yorumunuz

© 2014 Şok Haber Tüm Hakları Saklıdır.