205 eserin yer aldığı 2014 yılının ilk sergisi

12 Mart 2014 - 18:16

VALİ SAYIN HÜSEYİN AKSOY 205 ESERİN YER ALDIĞI RESİM SERGİNİN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ 

Samsun Valisi Hüseyin AKSOY Atatürk Kültür Merkezi Sergi Salonu’nda düzenlenen ressam Melek ERGÜL ve öğrencilerinin bir yıl boyunca üzerinde çalıştıkları 205 eserin yer aldığı 2014 yılının ilk sergisinin açılışını gerçekleştirdi.

Vali  Hüseyin AKSOY, ressam Melek ERGÜL ve öğrencilerinin bir yıl boyunca üzerinde çalıştıkları 205 karma eserin yer aldığı 2014 yılının ilk sergisinin açılışını gerçekleştirdi.
Serginin açılışını çalışmaları sergide yer alan öğrenci Sude GENÇ ile birlikte yapan Vali AKSOY, açılış töreninin ardından ressam Melek ERGÜL ile birlikte sergiyi gezerek fotoğraflar hakkında bilgi aldı.


AKSOY, fotoğraf sanatçısı Melek Ergül’ün öğrencilerinden emekli Vali Yardımcısı Hasan Özhan’ın eşi Zehra Özhan’ın sergide yer alan resimlerini de yakından inceleyerek Zehra Özhan’ı tebrik etti.
Sergide bulunan tüm resimleri tek tek inceleyen Vali Hüseyin AKSOY, sergide eserleri olan öğrencilerle fotoğraf çektirdikten sonra katkıda bulunan herkesi tebrik etti.
11-14 Mart tarihleri arasında açık kalacak resim sergisine ayrıca Baro Başkanı Necat ANIL ve Eşi ile çok sayıda davetli, sanatsever katıldı.

 

  • Adınız ve Soyadınız

  • E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)

  • Yorumunuz

© 2014 Şok Haber Tüm Hakları Saklıdır.